0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ کراش رویال پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
Euro Group B
Italy
-
-
Albania
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Spain
-
-
Croatia
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Europe
Euro Group A
Hungary
-
-
Switzerland
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
World
Friendly International Matches
Peru
۱
۰
El Salvador
Finished
۰۴:۰۰
Guatemala
۱
۴
Argentina
Finished
۰۳:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Pohang Steelers
۱
۱
Daejeon Citizen
Finished
۱۲:۳۰
Gwangju FC
۲
۰
Gimcheon Sangmu FC
inprogress
۱۳:۳۰
Gangwon FC
۱
۰
Suwon City
inprogress
۱۴:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Talleres de Cordoba
۲
۱
Platense
Finished
۰۱:۳۰
Boca Juniors
۱
۰
Velez Sarsfield
Finished
۰۱:۳۰
Union Santa Fe
-
-
San Lorenzo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Japan
J League
Sanfrecce Hiroshima
۴
۱
Tokyo Verdy 1969
inprogress
۱۳:۰۰
Yokohama F Marinos
۱
۳
Machida Zelvia
Finished
۱۰:۳۰
Cerezo Osaka
۲
۱
Urawa Red Diamonds
inprogress
۱۳:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۲
۰
Consadole Sapporo
inprogress
۱۳:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Seongnam Ilhwa Chunma
۲
۱
FC Anyang
inprogress
۱۴:۰۰
Gyeongnam FC
۰
۰
Suwon Samsung Bluewings
inprogress
۱۳:۳۰
Jeonnam Dragons
۱
۱
Bucheon FC 1995
inprogress
۱۳:۳۰
Brazil
Serie B
Operario PR
۱
۰
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۱:۳۰
Avai
۳
۲
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۳:۳۰
America Mineiro MG
-
-
CRB Clube de Regatas Brasil
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
AA Ponte Preta
-
-
Novorizontino SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Spain
Primera Division Women
Atletico Madrid (W)
۱
۰
Villarreal (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Eibar (W)
۰
۲
Granada (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Real Betis (W)
۱
۰
UD Granadilla Tenerife (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Levante UD (W)
۳
۰
Madrid CFF (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Real Sociedad (W)
۲
۲
Levante Las Planas (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Uruguay
Primera Division
Miramar Misiones
۱
۰
Club Atletico Cerro
Finished
۰۱:۳۰
Club Atletico River Plate
-
-
Deportivo Maldonado
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Japan
J2 League
Fujieda MYFC
۱
۳
Yokohama FC
Finished
۱۲:۳۰
Kagoshima United
۱
۱
Montedio Yamagata
inprogress
۱۳:۳۰
Finland
Suomen Cup
AC Oulu
-
-
KäPa/PuLe
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
EBK
-
-
FC Haka Valkeakoski
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
VJS Vantaa
-
-
Atlantis FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC TPS Turku
-
-
Mikkelin Palloilijat MP
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Inter Turku II
-
-
VPS Vaasan Palloseura
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ilves Tampere
-
-
Seinäjoen Jalkapallokerho
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Colombia
Liga Femenina
Independiente Santa Fe (W)
۱
۱
Atletico Nacional Medellin (W)
Finished
۰۰:۰۰
Japan
J3 League
Yokohama S.C.C
۱
۲
FC Gifu
Finished
۱۲:۳۰
FC Osaka
۲
۱
Gainare Tottori
Finished
۰۹:۳۰
Uzbekistan
Super League
Neftchi Fargona
-
-
Surkhon Termez
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
PFK Qizilqum
-
-
Andijan
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
United States
USL Championship
Loudoun United FC
۱
۱
Las Vegas Lights
Finished
۰۲:۳۰
Detroit City FC
-
-
Charleston Battery
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
United States
USL League One
Charlotte Independence
۴
۲
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۳:۰۰
Australia
Queensland Premier League
Eastern Suburbs
۱
۱
Ipswich FC
Finished
۱۲:۳۰
Moreton City Excelsior FC 2
۰
۵
Capalaba
Finished
۱۰:۳۰
Southside Eagles
۱
۰
Brisbane Strikers
Finished
۱۱:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
Dinamo Brest
-
-
Dnepr Mogilev
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Neman Grodno
-
-
BATE Borisov
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Slutsk
-
-
Dinamo Minsk
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Philippines
PFL
Philippine Army FC
۰
۱
Maharlika
inprogress
۱۳:۱۵
Loyola FC
-
-
Mendiola FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Canada
Premier League
Valour FC
۲
۳
Pacific FC
Finished
۰۳:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Canterbury Bankstown U20
۱
۱
Northern Tigers U20
Finished
۱۲:۳۰
Wollongong Wolves FC U20
۰
۲
Blacktown City U20
Finished
۱۰:۰۰
Macarthur Rams U20
۰
۰
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۰:۳۰
St George Saints U20
۱
۲
St George City FA U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۳
۲
Sydney United 58 U20
Finished
۱۰:۳۰
SD Raiders U20
۳
۰
Dulwich Hill U20
Finished
۱۰:۳۰
Hakoah Sydney City East U20
۳
۱
Blacktown Spartans U20
Finished
۱۲:۰۰
Sydney Olympic U20
۰
۰
Sutherland Sharks U20
Cancelled
۰۷:۳۰
UNSW Sydney FC U20
۲
۱
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۰
۰
Inter Lions U20
inprogress
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers U20
۰
۰
Rydalmere Lions U20
inprogress
۱۰:۳۰
United States
NWSL
Kansas City Current (W)
۲
۲
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۳:۳۰
Racing Louisville FC (W)
-
-
NJ/NY Gotham FC (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Brazil
Gaucho 2
EC Veranópolis Recreativo Cultural
۱
۲
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
Finished
۰۲:۰۰
Argentina
Primera C Metropolitana
CA Ituzaingo
۱
۰
Centro Espanyol
Finished
۰۱:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Yangpyeong FC
۰
۰
Yeoju Citizen FC
Finished
۱۲:۳۰
Gimhae City
۰
۰
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۰۹:۳۰
Daejeon Korail
۱
۱
Chuncheon FC
inprogress
۱۳:۳۰
Hwaseong FC
۱
۰
Gangneung City
Finished
۱۱:۳۰
Denmark
2nd Division Promotion Group
Esbjerg F.B.
-
-
Nykobing FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Middelfart
-
-
Akademisk Boldklub Gladsaxe
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Brabrand IF
-
-
FA 2000
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Hellerup IK
-
-
Fremad Amager
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Skive IF
-
-
Thisted FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad
-
-
FC Roskilde
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Vietnam
V-League
Song Lam Nghe An
۰
۱
Lam Son Thanh Hoa
inprogress
۱۳:۳۰
Sanna Khanh Hoa
۰
۳
BHTS Quang Nam
inprogress
۱۴:۳۰
Hong Linh Ha Tinh
۰
۰
The Cong Viettel FC
inprogress
۱۴:۳۰
Ho Chi Minh
-
-
Nam Dinh
بازی شروع نشده است
۱۵:۴۵
Australia
NSW Premier League 2
SD Raiders FC
۱
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams
۰
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۲:۳۰
Bulls FC Academy
۲
۱
Nepean FC
Finished
۰۸:۳۰
Hakoah Sydney City East
۲
۱
Blacktown Spartans
Finished
۱۰:۰۰
Central Coast United
۱
۰
Mounties Wanderers
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۲
۱
Northern Tigers
Finished
۱۰:۳۰
Prospect United FC
۳
۱
Camden Tigers SC
Finished
۱۲:۳۰
Hurstville ZFC
۱
۲
Western Rage FC
Finished
۱۲:۳۰
UNSW FC
۳
۳
Bankstown City Lions
Finished
۱۲:۳۰
Inner West Hawks
۱
۱
Parramatta FC
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۰
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۳۰
Dunbar Rovers FC
۰
۰
Rydalmere Lions
Finished
۱۲:۳۰
Vietnam
V-League 2
Dong Thap
۰
۰
Dong Nai
Finished
۱۲:۳۰
Long An
۱
۱
TTBD Phu Dong
inprogress
۱۳:۳۰
Binh Phuoc
۰
۰
FC Hoa Binh
inprogress
۱۴:۳۰
Australia
NPL Queensland
Rochedale Rovers
۱
۲
Gold Coast Knights
Finished
۱۱:۳۰
Gold Coast United
۲
۳
Peninsula Power
Finished
۱۰:۳۰
Brazil
Copa Paulista
Barretos SP
۱
۱
Comercial SP
Finished
۰۲:۳۰
EC Sao Bernardo
-
-
AD São Caetano do Sul
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
CA Taquaritinga SP
-
-
Uniao Sao Joao
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC Sao Bento
-
-
Capivariano SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Rio Branco SP
-
-
Primavera SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Juventus SP
-
-
Portuguesa Desportos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Paulista Serie B
Paulista U23
۲
۳
Flamengo SP U23
Finished
۰۲:۰۰
Australia
NPL Western Australia
Bayswater City
۳
۳
Armadale
Finished
۱۰:۳۰
Fremantle City FC
۰
۱
Balcatta
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۶
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Kingsway Olympic
۳
۰
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۳
۴
Perth RedStar FC
Finished
۱۰:۳۰
Perth
۲
۱
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
China
Super League
Henan FC
-
-
Beijing Guoan FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Zhejiang Professional FC
۰
۰
Changchun Yatai
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۵
China
Jia League
Chongqing Tongliang Long
۱
۰
Wuxi Wugou
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Dalian Young Boy FC
۰
۱
Yunnan Yukun FC
inprogress
۱۴:۳۰
Liaoning Tieren FC
۰
۱
Foshan Nanshi FC
inprogress
۱۴:۳۰
Heilongjiang Ice City FC
۰
۲
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
inprogress
۱۴:۳۰
Nanjing Fengfan
۰
۰
Qingdao Red Lions
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۰
۰
Shanghai Jiading Huilong F.C.
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Finland
Kolmonen
Niemisen Urheilijat
۲
۰
AFC Keltik
inprogress
۱۴:۳۰
FC Loviisa
۰
۵
Helsingin Palloseura
inprogress
۱۳:۳۰
Korsnas FF
۰
۲
Sporting Kristina
inprogress
۱۴:۳۰
Latvia
1. Liga
FK Tukums 2000/Tss II
۱
۳
Skanstes SK
inprogress
۱۳:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Hills United FC
۲
۳
Sydney United
Finished
۱۲:۳۰
Sydney Olympic FC
۱
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۰:۳۰
NWS Spirit FC
۱
۰
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۱:۰۰
Wollongong Wolves FC
۲
۲
Blacktown City FC
Finished
۱۲:۰۰
St. George Saints
۰
۲
St George City FA
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Western Australia State League 1
Murdoch University Melville
۲
۲
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
UWA Nedlands
۱
۱
Subiaco AFC
Finished
۱۰:۳۰
Sorrento SC
۲
۰
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۲
۱
Rockingham City
Finished
۱۰:۳۰
Cockburn City
۰
۰
Kingsley Westside FC
Finished
۱۰:۳۰
Dianella White Eagles
۵
۱
Joondalup United
Finished
۱۲:۳۰
Taiwan
Mulan League Women
New Taipei Hang Yuen (W)
۰
۱
Kaohsiung Attackers FC (W)
inprogress
۱۴:۰۰
Taoyuan Mars FC (W)
۱
۴
Taichung Blue Whale (W)
Finished
۱۱:۰۰
Taipei Bravo (W)
۱
۰
Hualian (W)
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL Victoria
Dandenong City
۲
۵
Melbourne Knights
Finished
۰۸:۴۵
Moreland City FC
۰
۱
St Albans Saints
Finished
۰۹:۰۰
Dandenong Thunder SC
۳
۱
Oakleigh Cannons
Finished
۱۲:۳۰
Avondale FC
۵
۰
Hume City
Finished
۰۸:۳۰
Manningham United Blues
۲
۲
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۸:۳۰
Altona Magic
۰
۰
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۱:۴۵
Japan
Nadeshiko League 2 Women
Kibi University (W)
۲
۰
Veertien Mie (W)
Finished
۰۷:۳۰
Diosa Izumo (W)
۱
۱
FC Imabari (W)
Finished
۰۹:۳۰
Okayama Yunogo Belle (W)
۵
۱
FC Yamato Sylphid (W)
Finished
۰۹:۳۰
Australia
South Australia Premier League Reserves
Campbelltown Reserves
۱
۰
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Para Hills Knights Reserves
۵
۳
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Modbury Jets Reserves
۲
۱
Metro Stars Reserves
Finished
۰۶:۴۵
White City Reserves
۰
۱
Adelaide City Reserves
Finished
۰۸:۴۵
United States
MLS Next Pro League
New England Revolution II
۱
۰
New York Red Bulls II
Finished
۰۲:۳۰
Austin FC II
۱
۰
Portland Timbers II
Finished
۰۴:۳۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Victory Reserves
۱
۱
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Cumberland United Reserves
۲
۱
Vipers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
West Adelaide Reserves
۴
۳
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۴:۴۵
Sturt Lions Reserves
۳
۰
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Western Strikers Reserves
۱
۱
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
۴
۰
Fulham United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
United States
USL League Two
Midlakes United
۱
۴
West Seattle Junction
Finished
۰۵:۳۰
Almaden FC
۲
۲
Marin FC Legends
Finished
۰۶:۰۰
Reading United AC
۴
۳
West Chester United
Finished
۰۲:۳۰
Kings Hammer
۲
۳
FC Buffalo
Finished
۰۲:۳۰
Chicago Dutch Lions
۱
۳
Sueno FC
Finished
۰۳:۳۰
Lane United FC
۱
۲
BALLARD FC
Finished
۰۵:۳۰
Thunder Bay Chill
۱
۲
St Croix SC
Finished
۰۲:۳۰
Ventura County Fusion
۳
۰
AMSG FC
Finished
۰۵:۳۰
Boston Bolts
-
-
Pathfinder FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
New Zealand
Chatham Cup
Petone
۳
۴
Stop Out Sports Club
Finished
۰۵:۳۰
Western Springs AFC
۳
۲
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۰۰
Wellington Olympic
۵
۰
Western Suburbs
Finished
۰۵:۳۰
Bay Olympic
۱
۲
Cambridge Reds
Finished
۰۹:۰۰
Australia
Victoria Premier League 1
Langwarrin SC
۲
۲
Melbourne City 2
Finished
۰۸:۳۰
Eastern Lions
۰
۴
Western United FC NPL
Finished
۰۸:۳۰
North Geelong Warriors
۲
۳
Melbourne Victory 2
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
University of Queensland
۱
۱
Brisbane Knights
Finished
۱۲:۴۵
Newmarket
۰
۰
Western Spirit
inprogress
۱۱:۳۰
North Pine
۱
۴
Virginia United
inprogress
۱۱:۳۰
North Brisbane
۳
۱
Centenary Stormers
inprogress
۱۱:۳۰
Acacia Ridge
۱
۲
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۱:۳۰
Springfield United
۰
۰
Redcliffe Dolphins
inprogress
۱۲:۳۰
Australia
Queensland Premier League Women
North Lakes (W)
۱
۱
Gold Coast Knights (W)
Finished
۱۱:۳۰
Broadbeach United SC (W)
۰
۴
Logan Lightning (W)
Finished
۱۱:۴۵
Czech Republic
4. Liga
Neratovice Byskovice
۳
۰
Louny
Finished
۱۱:۴۵
SK Otava Katovice
۲
۰
SK Klatovy
Finished
۱۱:۴۵
Aritma Praha
۲
۰
Mar Lazne
Finished
۱۱:۴۵
Letohrad
۱
۳
Velke Hamry
Finished
۱۱:۴۵
SK Mondi Steti
۰
۲
Ostrov
Finished
۱۱:۴۵
Brandys Nad Labem
۵
۱
FK Meteor Praha VIII
Finished
۱۱:۴۵
FC Kostelec Na Hane
۰
۳
Bzenec
Finished
۱۱:۴۵
MFK Chrudim B
۱
۲
SK Vysoke Myto
Finished
۱۱:۴۵
SK Ujezd Praha 4
۲
۲
SK Slany
Finished
۱۱:۴۵
FK Olympie Brezova
۱
۱
Admira Praha II
Finished
۱۱:۴۵
Spoje Praha
۲
۲
Hlinsko
Finished
۱۲:۰۰
Sk Kosmonosy
-
-
FC Hradec Kralove
Finished
۱۲:۰۰
FK Komarov
۲
۳
Slavoj Cesky Krumlov
Finished
۱۲:۰۰
Sk Kosmonosy
۴
۲
FC Slavia HK
Finished
۱۲:۰۰
SK Cesky Brod
-
-
SK Kladno
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
SK Zdirec Nad Doubravou
-
-
TJ Sokol Lanzhot
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Hvezda Cheb
-
-
FC Chomutov
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Australia
NPL Tasmania
Kingborough Lions
۴
۳
Clarence Zebras
Finished
۱۲:۰۰
Devonport City
۴
۱
Launceston City
Finished
۱۰:۰۰
Glenorchy Knights
۷
۱
Riverside Olympic
Finished
۱۰:۱۵
Estonia
Meistriliiga
JK Nomme Kalju
۰
۰
Flora Tallinn
Finished
۱۲:۳۰
JK Tallinna Kalev
۲
۵
Paide Linnameeskond
Finished
۱۲:۳۰
Parnu JK Vaprus
۰
۲
JK Trans Narva
inprogress
۱۴:۳۰
Denmark
Elitedivisionen Women
Brondby (W)
-
-
FC Nordsjaelland (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Singapore
Premier League
Young Lions
۳
۲
Albirex Niigata Singapore FC
inprogress
۱۳:۳۰
Poland
IV Liga
Niwa Nowa Wies
۴
۲
Termalica BB Nieciecza II
inprogress
۱۳:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala II
۰
۲
Podlesianka Katowice
Finished
۱۲:۳۰
Radunia Stezyca II
۲
۳
Grom Nowy Staw
Finished
۱۲:۳۰
Wisla Krakow B
۲
۱
LKS Wolania Wola Rzedzinska
Finished
۱۲:۳۰
Sokol Serock
۰
۱
Hutnik Warsaw
inprogress
۱۴:۳۰
Wilga Garwolin
-
-
Wisla Plock II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
KTS Weszlo
۱۰
۱
Drogowiec Jedlinsk
Finished
۱۲:۳۰
Gryf Wejherowo
۵
۰
Supra Kwidzyn
inprogress
۱۳:۳۰
KS CK Troszyn
۱
۰
LKS Mszczonowianka Mszczonow
inprogress
۱۴:۳۰
KSS Kotwica Kornik
۵
۰
Pogon Lobzenica
inprogress
۱۴:۳۰
Obra Koscian
-
-
Tarnovia Tarnowo Podgorne
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
LKS Pogon Lebork
-
-
Arka Gdynia II
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
KS Lipno Steszew
-
-
Polonia 1908 Marcinki Kepno
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Tecza Biskupiec
-
-
Mlks Znicz Biala Piska
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
-
-
LKS Orzel Ryczow
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Baltyk Gdynia
-
-
Jaguar Gdansk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ethiopia
Premier League Women
Ethio Electric FC (W)
۳
۰
Kedus Giorgis (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Hambericho Durame (W)
۰
۰
Bole Sub City (W)
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Northern Territory Darwin Premier League
Garuda FC
۱
۴
Darwin Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Port Darwin FC
۰
۰
Mindil Aces
inprogress
۱۴:۰۰
Lithuania
A Lyga
FC Hegelmann Litauen Kaunas
-
-
FK Suduva Marijampole
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Siauliai FA
-
-
FK Dziugas Telsiai
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Banga Gargzdai
-
-
FK Transinvest
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
DFK Dainava Alytus
-
-
FK Zalgiris Kaunas
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain
Primera Federaion Promotion Playoffs
Malaga CF
-
-
Gimnastic de Tarragona
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Japan
Regional League
Cento Cuore Harima
۱
۱
Arterivo Wakayama
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Mitchelton (W)
۲
۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Peninsula Power (W)
۴
۴
Gold Coast United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Brisbane Olympic (W)
۱
۶
Brisbane City (W)
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Rochedale Rovers U23
۰
۲
Gold Coast Knights U23
Finished
۰۹:۱۵
Japan
Japan Football League
Atletico Suzuka Club
۵
۱
Tochigi City
Finished
۰۷:۳۰
Tiamo Hirakata
۱
۴
Briobecca Urayasu SC
Finished
۰۷:۳۰
Australia
NPL South Australia
Para Hills Knights
۲
۲
Adelaide Comets
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Croatia Raiders
۱
۳
South Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
White City Beograd
۰
۱
Adelaide City
Finished
۱۱:۰۰
Campbelltown City
۳
۲
Adelaide Olympic
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide United U23
۳
۴
Croydon Kings
Finished
۰۹:۰۰
Colombia
U19 Championship
Plata Vino Tinto Oro U19
۴
۰
Alberto Zamora U19
Finished
۰۲:۳۰
Saint Kitts And Nevis
SKNFA Premier League
Old Road Jets
۳
۰
RAMS Village Superstars
Finished
۰۳:۳۰
United States
WPSL Women
Utah Red Devils (W)
۰
۶
Utah Surf (W)
Finished
۰۴:۳۰
Beach Futbol Club (W)
۱
۱
Miss Kick FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
SoCal Union FC (W)
۰
۴
San Diego Srikers (W)
Finished
۰۵:۳۰
San Diego Surf (W)
-
-
Rebels Empire (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Australia
South Australia State League 1
West Adelaide
۳
۰
Adelaide Cobras
Finished
۰۷:۰۰
Sturt Lions
۱
۱
Playford Patriots
Finished
۰۹:۰۰
Cumberland United
۱
۰
Adelaide Vipers
Finished
۰۹:۰۰
Western Strikers SC
۱
۲
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۴
۰
Fulham United FC
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Victory
۲
۴
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
Paraguay
Division Intermedia
Resistencia SC
۰
۰
3 de Febrero
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico Tembetary
۱
۰
12 de Junio
Finished
۰۳:۰۰
Club Sportivo Carapegua
-
-
Guairena FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Deportivo Recoleta
-
-
Pastoreo FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Australia
Capital Territory NPL 2
Belconnen United
۰
۱
Queanbeyan City FC
Finished
۰۸:۳۰
West Canberra Wanderers FC
۰
۶
Australian National University FC
Finished
۰۶:۳۰
Wagga City Wanderers FC
۰
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۷:۴۵
Brindabella Blues FC
۸
۰
Canberra White Eagles FC
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Victoria Premier League 2
Beaumaris
۱
۱
North Sunshine Eagles
Finished
۰۸:۳۰
Altona City
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۱۱:۳۰
Nunawading City
۱
۲
Pascoe Vale SC
Finished
۰۸:۳۰
Boroondara Carey Eagles
۱
۱
FC Melbourne Serbia
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL ACT
Canberra Olympic
۱
۴
Cooma Tigers
Finished
۰۸:۳۰
Monaro Panthers FC
۳
۰
Gungahlin United FC
Finished
۱۱:۱۵
Australia
NPL Western Australia U20
Olympic Kingsway U20
۱
۲
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۸:۳۰
Bayswater City U20
۱
۰
Armadale U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth U20
۲
۰
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
Floreat Athena U20
۲
۰
Perth RedStar U20
Finished
۰۸:۳۰
Fremantle City FC U20
۱
۴
Balcatta U20
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
Alamein FC (W)
۴
۳
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
Essendon Royals (W)
۵
۲
Calder Utd SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
South Melbourne (W)
۴
۱
Preston Lions (W)
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۲
۲
Emerging Jets (W)
inprogress
۱۳:۰۰
Australia
Western Australia State League 1 Reserves
Cockburn City Reserves
۱
۲
Kingsley Westside Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۱
۱
Rockingham City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۴
۱
Subiaco Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Murdoch University Melville FC Reserves
۰
۴
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Dianella White Eagles Reserves
۱
۰
Joondalup United Reserves
inprogress
۱۰:۳۰
Sorrento FC Reserves
۵
۰
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Sweden
Elitettan Women
Gamla Upsala SK (W)
-
-
Malmo FF (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Jitex Molndal (W)
۱
۰
Sunnanaa (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Lidkopings FK (W)
۰
۰
Umea IK (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women
Metro United (W)
۰
۴
West Adelaide (W)
inprogress
۱۳:۱۵
Flinders United (W)
۰
۳
FFSA NTC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Landvetter IS
۱
۰
Hittarps IK
inprogress
۱۴:۳۰
Jonsereds IF
۱
۱
IK Tord Jonkoping
inprogress
۱۴:۳۰
Qviding FIF
-
-
Vastra Frolunda IF
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Thailand
FA Cup
Bangkok United
۰
۰
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
inprogress
۱۴:۳۰
Norway
2. Division Avd. 1
Vard Haugesund
-
-
Jerv
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Kvik Halden FK
-
-
FK Eik Tonsberg
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Sotra Sportsklubb
-
-
Oern-Horten
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FK Arendal
-
-
Viking 2
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Malaysia
FA Cup
Selangor FC
۴
۰
Negeri Sembilan
inprogress
۱۳:۰۰
Denmark
3rd Division
Oureskolernes BK
-
-
IF Lyseng
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
BK Frem
-
-
Næsby BK
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Young Boys FD
-
-
Vanlose
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Ishoj
-
-
BK Avarta
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Sweden
Superettan
Utsiktens BK
-
-
Varbergs BoIS FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Skovde AIK
-
-
Degerfors IF
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Gefle IF
-
-
Landskrona Bois
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Nardo FK Trondheim
-
-
Melhus IL
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Stromsgodset IF II
-
-
Trygg/Lade
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Tiller IL
-
-
Rosenborg BK II
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
Kuopion Elo 1919
-
-
Narpes Kraft
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Plaza Colonia
-
-
Sud America
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CSyD Cooper
-
-
Uruguay Montevideo
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Cerrito CS
-
-
Albion FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Brazil
Serie D
CA Patrocinense
-
-
Inter de Limeira
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Audax Rio RJ
-
-
Real Noroeste Capixaba FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
AE Altos
-
-
Aguia de Maraba
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Retro FC Brasil
-
-
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CS Esportiva AL
-
-
Sergipe SE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
JK Tammeka Tartu (W)
۱
۳
JK Tabasalu (W)
inprogress
۱۳:۰۰
Viimsi JK (W)
-
-
Tallinna FC Ararat (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Australia
Capital Territory U23
Canberra Olympic U23
۴
۰
Cooma Tigers U23
Finished
۰۶:۰۰
Monaro Panthers U23
۱
۱
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۹:۰۰
South Africa
Second League Women
Wits University FC (W)
۱
۳
Vikings FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
JVW FC (W)
۱
۲
Croesus (W)
inprogress
۱۳:۰۰
Mathaithai FC (W)
۱
۰
Kempton Park FC (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Maitland
۱
۲
Newcastle Olympic
Finished
۰۸:۰۰
Edgeworth Eagles
۰
۰
Broadmeadow Magic
Cancelled
۰۷:۳۰
New Lambton
۰
۰
Adamstown Rosebud FC
Cancelled
۰۸:۰۰
Lake Macquarie City FC
-
-
Valentine Phoenix
Finished
۱۲:۴۵
Czech Republic
3. Liga
Slavia Prague B
۲
۱
Slovan Velvary
Finished
۱۱:۴۵
CSK Uhersky Brod
-
-
Frydek Mistek
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
TJ Start Brno
-
-
FC Slovan Rosice
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Argentina
Torneo Federal A
CA Sarmiento de Resistencia
۰
۱
San Martin Formosa
Finished
۰۳:۳۵
Juventud Antoniana
۲
۱
Sarmiento de la Banda
Finished
۰۴:۳۰
Crucero del Norte
-
-
Central Norte Salta
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Gutierrez SC
-
-
Ferro Carril Oeste General Pico
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
New Zealand
Cup Women
Eastern Suburbs Auckland (W)
۰
۴
Auckland United FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Australia
NPL Victoria U23
Manningham Utd Blues U23
۶
۱
Port Melbourne U23
Finished
۰۶:۱۵
Dandenong Thunder U23
۰
۱
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۹:۳۰
Avondale U23
۴
۰
Hume City U23
Finished
۰۵:۳۰
Moreland City U23
۰
۰
St Albans Saints U23
inprogress
۰۶:۳۰
Altona Magic U23
۱
۴
Green Gully U23
Finished
۰۹:۳۰
Dandenong City U23
۲
۲
Melbourne Knights U23
Finished
۱۱:۰۰
United States
MLS
New York City FC
۲
۳
Columbus Crew
Finished
۰۳:۰۰
Japan
Nadeshiko League Women
Shizuoka SSU Bonita (W)
۱
۱
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
China
League 2
Ganzhou Ruishi
۰
۲
Jiangxi Dark Horse Junior FC
Finished
۱۱:۳۰
Shenzhen Juniors FC
۲
۱
Shanghai Harbor Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Shandong Taishan Reserves
۳
۲
Rizhao Yuqi
Finished
۱۱:۳۰
Quanzhou Yassin
۰
۲
Hunan Xiangtao
inprogress
۱۳:۰۰
Australia
Tasmania National Premier League U21
Kingborough Lions U21
۴
۰
Clarence Zebras U21
Finished
۰۹:۴۵
Glenorchy Knights U21
۱
۴
Riverside Olympic U21
Finished
۰۸:۰۰
China
Super League Women
Changchun Dazhong (W)
۳
۰
Hainan Qiongzhong (W)
Finished
۱۱:۳۰
Shanghai Shengli (W)
۱
۲
Wuhan Chegu Jiangda (W)
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Bayside United
۰
۱
Magic United TFA
Finished
۱۰:۳۰
Souths United
۳
۱
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۱:۳۰
Pine Hills
۲
۳
Grange Thistle SC
Finished
۱۰:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Jinju Citizen FC
۱
۰
Seoul Jungnang FC
Finished
۱۰:۳۰
Jeonbuk Motors II
۲
۰
Jeonju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Faroe Islands
Premier League
Skala IF
-
-
Víkingur Gota
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
B36 Torshavn
-
-
B68 Toftir
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
07 Vestur Sorvagur
-
-
HB Torshavn
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
South Africa
Premier League Relegation/Promotion 2024
University of Pretoria Students
-
-
Richards Bay FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Brazil
Carioca U20
Bangu U20
-
-
Atletica Portuguesa RJ U20
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Volta Redonda U20
-
-
Sampaio Correa MA U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Ireland
National League Women
Shelbourne (W)
-
-
Galway (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Bohemians Dublin (W)
-
-
Peamount Utd (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Sligo Rovers (W)
-
-
Shamrock Rovers (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Athlone Town (W)
-
-
Treaty United FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Norway
3. Division avd. 2
Vindbjart FK Vennesla
-
-
Sandnes Ulf 2
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Belarus
1. Division
Bumprom
-
-
Shakhtyor Soligorsk Reserves
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Belshina Bobruisk
-
-
Ostrovets
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Norrby IF
-
-
Oskarshamns Aik
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Lunds BK
-
-
Torslanda IK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Rosengard
-
-
FC Trollhaettan
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Angelholms FF
-
-
Tvaakers IF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Iceland
1. Deild Women
UMF Selfoss (W)
-
-
Afturelding/Fram (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Austria
Landesliga
FC 1980 Wien
-
-
SC Mannsworth
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Hellas Kagran
-
-
SV Wienerberger
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Nigeria
NPFL
Lobi Stars
-
-
Kwara United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Rivers United
-
-
Gombe United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Dalkurd FF
-
-
Falu FK
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Tunisia
Ligue 1
Etoile Sportive Sahel
-
-
Club Sportif Sfaxien
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Esperance Tunis
-
-
US Monastir
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca 2
Olaria AC
-
-
Petropolis
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Americano
-
-
Duque de Caxias
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Morocco
Botola 2
WAF Fes
-
-
AS Sale
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Kawkab AC Marrakech
-
-
Club Jeunesse Ben Guerir
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Latvia
Virsliga
FK Liepaja
-
-
BFC Daugava Daugavpils
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Iceland
Urvalsdeild Women
Stjarnan (W)
-
-
Thor Akureyri (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Switzerland
2. Liga Interregional
FC Gambarogno Contone
-
-
Perlin Buchrain
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Farvagny-Ogoz
-
-
Stade Payerne
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Avai U20
-
-
Clube Nautico Marcilio Dias U20
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Denmark
Danmarksserien Promotion
Aarhus Fremad II
۰
۰
Norresundby BK
inprogress
۱۵:۳۰
Spain
Tercera Division
CF Ardoi
-
-
Anguiano
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A2 Women
EC Juventude (W)
-
-
Mixto Esporte Clube (PB) (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Paranaense U20
Londrina U20
-
-
Coritiba U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Iceland
2. Deild
KFG Gardabaer
-
-
Volsungur
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Paranaense 2
Apucarana SC
-
-
EC Laranja Mecanica
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Mineiro 2
Varginha EC
-
-
Boa Ec
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Serie C
AA Aparecidense
-
-
Tombense MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CS Alagoano AL
-
-
Botafogo PB
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FC Shakhter Karagandy
-
-
FC Atyrau
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Tobol Kostanay
-
-
Kairat Almaty
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Kaisar Kyzylorda
-
-
FC Turan
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
Bodo/Glimt 2
۱
۰
Mjølner
inprogress
۱۴:۳۰
Honefoss BK
-
-
FK Fyllingsdalen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Norway
2. Division Avd. 2
Kjelsas Oslo
-
-
Eidsvold TF
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Follo Fotball Ski
-
-
Gjovik-Lyn
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Ullensaker Kisa IL
-
-
Strindheim IL
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Lithuania
II Lyga
FK Viltis Vilnius
۵
۱
FK Saned
Finished
۱۲:۳۰
Chile
Copa Chile
San Luis de Quillota
-
-
Everton Vina del Mar
Abandoned
۰۲:۳۰
CD Municipal Mejillones
-
-
Copiapo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Melipilla
-
-
Union San Felipe
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Provincial Osorno
-
-
Deportes Temuco
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Real Juventud San Joaquin
-
-
Santiago Morning
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Deportes Recoleta
-
-
Audax Italiano Santiago
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CD Imperial Unido
-
-
CD Arturo Fernandez Vial
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
United States
National Premier Soccer League
Southern Indiana Guardians FC
۰
۵
Steel City FC
Finished
۰۲:۳۰
United States
USL Women
United PDX (W)
۳
۰
Tacoma Galaxy (W)
Finished
۰۵:۳۰
Australia
Tasmania Super League Women
Glenorchy Knights (W)
۵
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۵:۴۵
South Hobart (W)
۵
۱
Launceston United (W)
Finished
۰۷:۳۰
Kingborough Lions (W)
۱
۰
Taroona (W)
Finished
۰۷:۳۰
United States
NISA
Capo FC
۰
۲
Irvine Zeta FC
Finished
۰۶:۰۰
Australia
Northern NSW Reserves League
New Lambton Reserves
۰
۰
Adamstown Rosebud Reserves
Cancelled
۰۶:۰۰
Lake Macquarie City Reserves
۲
۴
Valentine Phoenix Reserves
Finished
۰۷:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1 U23
North Geelong U23
۰
۷
Melbourne City U23
Finished
۰۶:۱۵
Australia
Queensland Premier League U23
Southside Eagles U23
۱
۴
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۹:۱۵
Eastern Suburbs U23
۰
۴
Ipswich FC U23
Finished
۱۰:۱۵
Moreton City Excelsior II U23
۴
۱
Capalaba U23
Finished
۱۲:۴۵
Russia
Premier League Women
Yenisey Krasnoyarsk (W)
۱
۰
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۰:۳۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
۰
۰
CSKA Moscow (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Spartak Moskva (W)
-
-
Dynamo Moscow (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۱۵
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Metro United FC Reserves (W)
۲
۰
West Adelaide Reserves (W)
Finished
۱۱:۰۰
Mongolia
Premier League
Brera Ilch
۰
۱
Deren
Finished
۱۱:۴۵
Khovd
۱
۱
Khoromkhon Klub
inprogress
۱۴:۴۵
Thailand
League 1 Women
BG College of Asian Scholars (W)
۹
۰
Bangkok Sport School (W)
Finished
۱۲:۳۰
Bangkok (W)
۸
۰
Khonkaen City (W)
inprogress
۱۲:۳۰
Denmark
Danmarksserien Relegation
Varde
۵
۱
Fjordager IF
inprogress
۱۲:۴۵
Slagelse
-
-
AB Tarnby
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
AFC Eskilstuna
۱
۱
FBK Karlstad
inprogress
۱۴:۳۰
Hammarby Talang Ff
-
-
Vasalunds/Essinge IF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Karlbergs BK
-
-
IFK Stocksund
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
Kiruna IF
۱
۱
Ytterhogdals IK
inprogress
۱۳:۳۰
Umea FC Academy
۰
۰
Lulea IFK
inprogress
۱۴:۳۰
Algarna-Harnosand IF
-
-
Gottne IF
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Norway
1. Division Women
Tromso 2020 (W)
۲
۲
Viking FK (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Czech Republic
5. Liga
SK Olympia Rajecko
۲
۰
TJ Moravan Lednice
inprogress
۱۴:۰۰
Norway
Toppserien Women
Valerenga (W)
۱
۰
SK Brann (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Arna-Bjørnar (W)
۰
۰
Roa (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Lillestrom LSK Kvinner (W)
۲
۰
Rosenborg BK (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Kolbotn (W)
۰
۰
Asane Fotball (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Stabaek IF (W)
۰
۰
Lyn Fotball (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
Ilves II
۰
۲
Tampere United
inprogress
۱۴:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
BK Ljungsbro
۱
۰
Arameiska-Syrianska
inprogress
۱۴:۳۰
IF Sylvia
-
-
Enskede IK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
South Africa
Championship Women
University of Western Cape (W)
۴
۱
Royal AM FC (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
Stord Sunnhordland FK
۰
۳
Foerde
inprogress
۱۴:۳۰
Ardal
۱
۰
FK Haugesund II
inprogress
۱۴:۳۰
Estonia
Esiliiga
FC Elva
۲
۲
FCI Levadia Tallinn II
inprogress
۱۴:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Herrestads AIF
۱
۰
Motala AIF FK
inprogress
۱۴:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Laanemaa JK Haapsalu
۱
۱
Tartu JK Tammeka II
inprogress
۱۴:۳۰
Macao
Elite League
University of Macau
۴
۰
Sporting Macau
inprogress
۱۴:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
Ferroviaria (W)
-
-
Santos FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
درباره سایت چیکن بت سایت پیش بینی و کازینو آنلاین چیکن بت یکی از ۱۰ سایت برتر پیش بینی در ایران است که میتوانید شرط بندی آنلاین فوتبال ,تنیس,و تمام ورزشها را در این سایت انجام دهید. سایت پیش بینی آنلاین چیکن بت تنوع بالایی در ارائه بازی های کازینو انلاین ,پوکر,تخته نرد,پلینکو,اسلات آنلاین,بلک جک آنلاین ,رولت آنلاین,باکارات و بازیهای دیگر دارد.بازی انفجار ورژن ۱ و بازی بوم (ورژن ۲ بازی انفجار)که جزو پولساز ترین بازیهای کازینو آنلاین ایران هست نیز میتوانید در این وبسایت پیش بینی آنلاین بازی کنید. برای شارژ با کارت به کارت یا شارژ از طریق کریپتو کارنسی میتوانید از صفحه شارژ حساب اقدام کنید و اگر در تمام این مراحل به مشکل برخورد کردید پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت چیکن بت آماده کمک به شما عزیزان است.