0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Premier League
Brentford
۱
۰
Manchester City
Finished
۱۹:۰۰
Manchester United
۲
۱
Fulham
Finished
۱۹:۰۰
Chelsea
۱
۱
Newcastle United FC
Finished
۱۹:۰۰
Leeds United
۱
۴
Tottenham Hotspur
Finished
۱۹:۰۰
Leicester City
۲
۱
West Ham United
Finished
۱۹:۰۰
Everton
۱
۰
Bournemouth AFC
Finished
۱۹:۰۰
Arsenal
۵
۰
Wolverhampton Wanderers
Finished
۱۹:۰۰
Aston Villa
۲
۱
Brighton and Hove Albion
Finished
۱۹:۰۰
Crystal Palace FC
۱
۱
Nottingham Forest
Finished
۱۹:۰۰
Southampton FC
۴
۴
Liverpool
Finished
۱۹:۰۰
Spain
La Liga
FC Barcelona
۳
۰
Real Mallorca
Finished
۲۰:۳۰
Athletic Bilbao
۰
۱
Elche
Finished
۲۰:۳۰
Valencia CF
۲
۲
RCD Espanyol
Finished
۲۰:۳۰
Rayo Vallecano
۲
۱
Villarreal CF
Finished
۲۰:۳۰
Girona FC
۱
۲
Real Betis
inprogress
۲۰:۳۰
Cadiz
۱
۰
Celta de Vigo
Finished
۲۰:۳۰
Union Deportiva Almeria
۰
۰
Real Valladolid
inprogress
۲۰:۳۰
Atletico Madrid
۲
۱
Real Sociedad
Finished
۲۰:۳۰
Getafe
۲
۱
Osasuna
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Serie A
SS Lazio
۳
۲
Cremonese
Finished
۱۹:۳۰
Bologna F.C.
۲
۲
Napoli
Finished
۱۶:۳۰
SSD Monza 1912
۰
۱
Lecce
Finished
۱۶:۳۰
Hellas Verona
۱
۱
Empoli
Finished
۱۴:۰۰
Juventus FC
۰
۱
AC Milan
Finished
۲۲:۱۵
Netherlands
Eredivisie
Feyenoord Rotterdam
۰
۱
SBV Vitesse
Finished
۱۶:۰۰
FC Twente
۳
۱
AFC Ajax
Finished
۱۶:۰۰
SC Heerenveen
۲
۰
Go Ahead Eagles
Finished
۱۶:۰۰
Cambuur Leeuwarden
۴
۰
RKC Waalwijk
Finished
۱۶:۰۰
AZ Alkmaar
۱
۲
PSV Eindhoven
Finished
۱۶:۰۰
FC Volendam
۳
۲
Excelsior Rotterdam
inprogress
۱۶:۰۰
Fortuna Sittard
۱
۱
NEC Nijmegen
Finished
۱۶:۰۰
FC Groningen
۰
۵
Sparta Rotterdam
Finished
۱۶:۰۰
FC Utrecht
۳
۲
FC Emmen
inprogress
۱۶:۰۰
Austria
Bundesliga Championship Group
FC Red Bull Salzburg
۳
۲
Austria Klagenfurt
Finished
۱۸:۳۰
LASK Linz
۳
۱
FK Austria Wien
Finished
۱۸:۳۰
SK Rapid Wien
۳
۲
SK Sturm Graz
Finished
۱۸:۳۰
World
FIFA U20 World Cup, Group E
Iraq U20
۰
۰
England U20
Finished
۲۱:۳۰
Tunisia U20
۰
۱
Uruguay U20
Finished
۲۱:۳۰
Croatia
HNL
GNK Dinamo Zagreb
۴
۱
NK Gorica
Finished
۲۰:۴۵
HNK Hajduk Split
۳
۰
NK Sibenik
Finished
۱۸:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۳
۳
Daejeon Citizen
Finished
۱۳:۳۰
FC Seoul
۱
۰
Gangwon FC
Finished
۱۱:۰۰
Suwon City
۰
۲
Gwangju FC
Finished
۱۲:۳۰
China
Super League
Shanghai Shenhua
۱
۱
Henan Jianye
Finished
۱۵:۰۵
Dalian Aerbing Yifang FC
۰
۱
Tianjin Teda
Finished
۱۵:۰۵
Qingdao Hainiu
۰
۱
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۳:۰۰
Zhejiang Lucheng Greentown
۳
۲
Beijing Guoan FC
Finished
۱۳:۰۰
Shenzhen FC
۳
۲
Meizhou Hakka
Finished
۱۵:۰۵
World
FIFA U20 World Cup Group C
Japan U20
۱
۲
Israel U20
Finished
۰۰:۳۰
Colombia U20
۱
۱
Senegal U20
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Serie A
Flamengo RJ
۱
۱
Cruzeiro MG
Finished
۰۱:۰۰
Corinthians Paulista
۲
۰
Fluminense RJ
Finished
۲۲:۳۰
Sao Paulo FC
۲
۱
Goias EC
Finished
۰۳:۳۰
Cuiaba MT
۱
۱
Coritiba FBC
Finished
۰۱:۰۰
Internacional RS
۲
۰
EC Bahia
Finished
۲۲:۳۰
Germany
2. Bundesliga
SV 1916 Sandhausen
۰
۱
Hamburger SV
inprogress
۱۷:۰۰
SpVgg Greuther Furth
۴
۰
SV Darmstadt 98
Finished
۱۷:۰۰
FC St. Pauli
۱
۱
Karlsruher SC
Finished
۱۷:۰۰
SSV Jahn Regensburg
۲
۳
FC Heidenheim 1846
Finished
۱۷:۰۰
FC Kaiserslautern
۰
۳
TSV Fortuna Dusseldorf
Finished
۱۷:۰۰
SC Paderborn 07
۰
۱
FC Nurnberg
Finished
۱۷:۰۰
Hannover 96
۱
۵
KSV Holstein Kiel
Finished
۱۷:۰۰
FC Hansa Rostock
۲
۱
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۷:۰۰
1.FC Magdeburg
۴
۰
Arminia Bielefeld
Finished
۱۷:۰۰
Serbia
Super Liga Playoffs
FK Cukaricki Stankom
۲
۱
FK Radnicki 1923 Kragujevac
Finished
۱۸:۳۰
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۲
۲
FK Novi Pazar
Finished
۲۰:۳۰
FK Backa Topola
۱
۱
FK Vojvodina Novi Sad
Finished
۱۸:۳۰
FK Backa Topola
-
-
FK Vojvodina Novi Sad
Cancelled
۱۸:۳۰
Japan
J League
Yokohama F Marinos
۲
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۰۸:۳۰
Cerezo Osaka
۲
۰
Yokohama FC
Finished
۰۸:۳۰
Kawasaki Frontale
۲
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۱:۳۰
Albirex Niigata
۱
۳
Gamba Osaka
Finished
۰۸:۳۰
Ukraine
Premier League
FC Shakhtar Donetsk
۳
۰
SC Dnipro-1
inprogress
۱۵:۳۰
PFK Oleksandria
۰
۲
Zorya Luhansk
Finished
۱۵:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FC Atyrau
۰
۰
FC Astana
Finished
۱۵:۳۰
FC Okzhetpes
۱
۲
Tobol Kostanay
Cancelled
۱۱:۳۰
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
۰
۱
Ordabasy Shymkent
Finished
۱۳:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۰
۱
FK Aktobe
inprogress
۱۷:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
NK Posusje
۲
۱
FK Velez Mostar
Finished
۱۸:۳۰
FK Sarajevo
۲
۴
FK Igman Konjic
Finished
۱۸:۳۰
Sloga Doboj
۲
۱
FK Borac Banjaluka
inprogress
۱۸:۳۰
FK Leotar Trebinj
۲
۱
NK Siroki Brijeg
Finished
۱۸:۳۰
FK Sloboda Tuzla
۱
۲
FK Zeljeznicar Sarajevo
Finished
۱۸:۳۰
FK Tuzla City
۳
۰
HSK Zrinjski Mostar
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
Olimpo
۲
۰
Club Circulo Deportivo
Finished
۲۱:۳۰
Sportivo Estudiantes
۱
۱
San Martin de Mendoza
Finished
۲۲:۳۰
Ciudad de Bolivar
۱
۰
Sportivo Penarol
Finished
۲۱:۳۰
CA Union de Sunchales
۱
۰
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
Finished
۲۲:۰۰
Club Cipolletti
۱
۲
Club Villa Mitre
Finished
۲۲:۳۰
Club Atlético Germinal
۱
۰
CA Liniers Bahia Blanca
Finished
۲۱:۳۰
Boca Unidos
۱
۰
Crucero del Norte
Finished
۲۲:۰۰
9 de Julio Rafaela
۱
۰
San Martin Formosa
Finished
۲۲:۰۰
CD Argentino Monte Maiz
۲
۲
Juventud Unida Universitario
Finished
۲۲:۳۰
Sportivo Belgrano
۲
۰
Independiente Chivilcoy
Finished
۲۱:۳۰
Defensores de Pronunciamiento
۱
۱
CA el Linqueno
Finished
۲۱:۳۰
Sol de America de Formosa
۰
۰
Gimnasia y Tiro
Finished
۲۳:۳۰
Sol de Mayo
۱
۰
Sansinena
Finished
۱۷:۳۰
Defensores de Belgrano VR
۰
۰
Sportivo AC Las Parejas
Finished
۲۲:۰۰
Ferro Carril Oeste General Pico
۲
۳
Huracan Las Heras
Finished
۲۳:۰۰
Paraguay
Primera Division
General Caballero JLM
۰
۲
Libertad Asuncion
Finished
۲۳:۳۰
Sportivo Trinidense
۲
۰
Resistencia SC
Finished
۰۱:۳۰
Egypt
Egypt Cup
Enppi
۲
۱
Future FC
Finished
۲۲:۰۰
Haras El Hodood
۳
۲
Ghazl Al Mehalla
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Talleres de Cordoba
۱
۰
Argentinos Juniors
Finished
۲۳:۰۰
Defensa y Justicia
۱
۱
Racing Club
Finished
۲۳:۰۰
Platense
۱
۰
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
Barracas Central
۱
۰
San Lorenzo
Finished
۲۰:۳۰
CA Independiente
۱
۱
Atletico Lanus
Finished
۰۳:۰۰
Iceland
Urvalsdeild
FH Hafnarfjordur
۴
۳
HK Kopavogur
Finished
۲۲:۴۵
KR Reykjavik
۱
۰
Stjarnan
Finished
۲۲:۴۵
Fylkir Reykjavik
۲
۱
IBV Vestmannaeyjar
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
CA Patronato
۱
۰
Almagro
Finished
۲۲:۳۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
۱
۰
Racing de Cordoba
Finished
۲۳:۳۰
CA Estudiantes Caseros
۲
۱
Chacarita Juniors
Finished
۲۳:۳۵
Deportivo Moron
۲
۰
Temperley
Cancelled
۰۱:۴۰
Quilmes Atletico Club
۱
۲
Atlanta
Finished
۰۳:۴۵
CD Maipu
۳
۲
Club Atletico Aldosivi
Finished
۲۲:۰۰
Flandria
۰
۲
CA Defensores Unidos
Finished
۲۲:۰۰
Club Atletico Alvarado
۲
۰
Guillermo Brown
Finished
۲۳:۰۰
Brown de Adrogue
۲
۱
Tristan Suarez
Finished
۱۸:۳۰
Chile
Tercera Division
Concon National
۲
۰
Provincial Ovalle
Finished
۲۳:۳۰
Kuwait
Premier League
Al Kuwait
۸
۱
Kazma
Finished
۱۹:۵۰
Al-Salmiyah
۳
۶
Al-Arabi Kuwait
Finished
۱۹:۵۰
Al Fahaheel FC
۴
۳
Al-Qadsiya
Finished
۱۹:۵۰
United States
MLS
Seattle Sounders
۱
۰
New York Red Bull
Finished
۰۶:۰۰
New England Revolution
۳
۳
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
Minnesota United
۱
۱
Real Salt Lake
Finished
۰۴:۰۰
Los Angeles Galaxy
۰
۱
Charlotte
Finished
۰۶:۰۰
Orlando City SC
۱
۱
Atlanta United
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۱
۰
Inter Miami CF
Finished
۰۳:۰۰
Colorado Rapids
۰
۱
FC Cincinnati
Finished
۰۵:۰۰
Toronto FC
۲
۱
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۰۰
New York City FC
۱
۳
Philadelphia Union
Finished
۰۳:۰۰
Saint Louis City SC
۳
۱
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۴:۰۰
Houston Dynamo
۲
۱
Austin FC
Finished
۰۴:۰۰
San Jose Earthquakes
۱
۱
FC Dallas
Finished
۰۶:۰۰
Sporting Kansas City
۴
۱
Portland Timbers
Finished
۲۲:۳۰
Colombia
Primera A
Club Deportivo Los Millonarios
۱
۰
Boyaca Chico
Finished
۰۴:۴۵
Rionegro Aguilas Doradas
۰
۰
Deportivo Pasto
Interrupted
۰۲:۳۵
Dominican Republic
Primera Division
Cibao FC
۰
۱
Universidad O&M FC
Finished
۰۱:۳۰
Ecuador
Primera A
Orense SC
۱
۰
Cumbaya FC
Finished
۰۰:۰۰
Delfin
۱
۰
Gualaceo SC
Finished
۰۲:۳۰
Aucas
۰
۲
Deportivo Cuenca
Finished
۲۱:۳۰
Taiwan
Premier League
Tainan City Steel
۲
۰
Taiwan Shihu
Finished
۱۱:۳۰
Taichung Futuro
۶
۲
Flight Skywalkers
Cancelled
۱۱:۳۰
AC Taipei
۱
۰
Hang Yuen
Finished
۱۱:۳۰
Taiwan Power Company
۵
۰
Ming Chuan University
Finished
۱۱:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A2 Women
Fortaleza (W)
۱
۰
Vila Nova GO (W)
Finished
۲۱:۳۰
Botafogo RJ (W)
۲
۱
America Mineiro (W)
Finished
۲۱:۳۰
RB Bragantino (W)
۱
۰
Minas Icesp DF (W)
Finished
۲۱:۳۰
CRESSPOM (W)
۱
۶
Taubate (W)
Finished
۲۱:۳۰
Sao Jose Dos Campos SP (W)
۱
۱
Fluminense RJ (W)
Finished
۲۱:۳۰
Esmac PA (W)
۱
۲
Botafogo PB (W)
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Serie C
CS Alagoano AL
۱
۰
Sao Bernardo FC
Finished
۲۳:۰۰
Nautico Capibaribe
۰
۰
America RN (Rio Grande do Norte)
Finished
۰۱:۳۰
Figueirense FC
۱
۲
Botafogo PB
Finished
۲۳:۰۰
Argentina
Primera B Metropolitana
CA San Miguel
۱
۰
Villa San Carlos
Finished
۲۲:۰۰
Talleres Remedios Escalada
۰
۱
Deportivo Merlo
Finished
۲۲:۰۰
CA San Miguel
۰
۰
Villa San Carlos
Finished
۲۲:۰۰
Talleres Remedios Escalada
۰
۰
Deportivo Merlo
Finished
۲۲:۰۰
CS Dock Sud
۰
۰
CA Ituzaingo
Finished
۲۲:۰۰
Brazil
Serie B
Mirassol FC
۱
۰
Criciuma EC
Finished
۲۲:۰۰
Avai
۱
۱
Esporte Clube Vitoria BA
Finished
۰۰:۰۰
Atletico Clube Goianiense
۱
۱
Botafogo SP
Finished
۰۰:۳۰
AA Ponte Preta
۱
۰
Vila Nova GO
Finished
۱۷:۳۰
Ceara CE
۰
۳
Novorizontino SP
Finished
۲۲:۰۰
Bulgaria
A PFG
FC CSKA 1948
۲
۲
PFC Ludogorets Razgrad
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Serie D
Aimore
۱
۱
EC Novo Hamburgo
Finished
۲۲:۳۰
EC Fluminense
۰
۰
EC Cordino
Finished
۲۲:۰۰
Potiguar de Mossoro
۱
۰
Iguatu CE
Finished
۲۳:۳۰
Ferroviaria SP
۱
۰
Caucaia
Finished
۲۳:۳۰
CA Patrocinense
۱
۰
FC Cascavel
Finished
۰۰:۳۰
Humaita
۱
۱
Tuna Luso PA
Cancelled
۰۰:۳۰
Pacajus
۳
۰
Globo FC
Finished
۰۱:۳۰
Concordia AC
۱
۱
Independiente FSJ
Finished
۲۱:۳۰
Cruzeiro Arapiraca
۱
۱
Falcon SE
Finished
۲۲:۳۰
Sousa EC
۲
۱
Campinense Clube
Finished
۲۲:۳۰
Princesa Solimoes
۱
۱
Sao Raimundo RR
Finished
۲۳:۳۰
CRAC
۲
۲
Inter de Limeira
Cancelled
۰۰:۳۰
Maringa PR
۲
۰
Operario MS
Finished
۰۱:۳۰
Ipora EC
۱
۰
Uniao Rondonopolis MT
Finished
۲۲:۰۰
Cruzeiro Arapiraca
۱
۱
Falcon Futebol Clube
Finished
۲۲:۳۰
Real Desportivo RO
۰
۱
Brasiliense FC
Finished
۲۲:۳۰
Nacional de Patos
۲
۲
Santa Cruz RS
Finished
۲۲:۳۰
Belgium
First Division A
Club Brugge KV
۱
۳
Racing Genk
inprogress
۲۰:۰۰
Royal Antwerp FC
۱
۱
Union St.-Gilloise
Finished
۱۵:۰۰
Russia
Premier League
FK Spartak Moscow
۰
۰
Nizhny Novgorod
Finished
۱۴:۳۰
FK Fakel Voronezh
۲
۱
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۷:۰۰
FK Dinamo Moscow
۲
۴
FK Lokomotiv Moscow
Finished
۱۷:۰۰
FC Rostov
۳
۲
FK Akhmat Grozny
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
CFL, Group A
FK Admira Praha
۰
۳
FC Pisek
Finished
۱۱:۴۵
Dukla Prague B
۱
۲
TJ Jiskra Domazlice
Cancelled
۱۱:۴۵
Viktoria Plzen B
۰
۰
Robstav Prestice
Finished
۱۲:۰۰
Povltavska FA
۳
۱
Motorlet Praha
Finished
۱۸:۳۰
Japan
J2 League
Shimizu S-pulse
۳
۰
Zweigen Kanazawa
Finished
۰۸:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۰
۰
Iwaki SC
Finished
۰۸:۳۰
Roasso Kumamoto
۰
۳
Montedio Yamagata
Finished
۰۸:۳۰
Vegalta Sendai
۲
۱
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۰۸:۳۰
Tokushima Vortis
۲
۱
Machida Zelvia
Finished
۰۸:۳۰
Mito HollyHock
۰
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۰۹:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۰
۰
Fujieda MYFC
Cancelled
۰۸:۳۰
Tochigi SC
۲
۱
Fagiano Okayama
Finished
۰۸:۳۰
Blaublitz Akita
۰
۰
Oita Trinita
Finished
۰۸:۳۰
Canada
Premier League
Pacific FC
۱
۱
HFX Wanderers FC
Finished
۰۵:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Jorge Wilstermann
۰
۰
Royal Pari
Finished
۰۱:۰۰
Independiente Petrolero
۰
۳
Real Tomayapo
Finished
۰۳:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Zalgiris Kaunas
۰
۰
Banga Gargzdai
Finished
۱۶:۳۰
FK Zalgiris Vilnius
۲
۱
FK Panevezys
Finished
۱۸:۲۵
Croatia
1. NL
NK Solin
۲
۲
NK Jarun Zagreb
Finished
۱۹:۰۰
HNK Cibalia Vinkovci
۱
۱
NK Rudes Zagreb
Finished
۱۶:۳۰
Africa
CAF Confederations Cup
Young Africans
۱
۲
USM Alger
Finished
۱۶:۳۰
Azerbaijan
Premier League
PFC Neftchi Baku
۱
۰
Sabah
Finished
۱۶:۳۰
FK Qarabag
۳
۱
PFK Turan Tovuz
Finished
۱۹:۰۰
Germany
Oberliga Mittelrhein
TuS BW Konigsdorf
۲
۱
Bonner SC
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
Liga Segunda
CD Trofense
۱
۲
CD Mafra
Finished
۱۸:۰۰
Vilafranquense
۱
۱
Belenenses
Finished
۱۸:۰۰
Nacional Madeira Funchal
۳
۲
Academico Viseu
Finished
۱۸:۰۰
UD Oliveirense
۴
۳
Leixoes
Finished
۱۳:۳۰
Farense
۳
۱
CD Tondela
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
FNL
MFK Karvina
۱
۰
Trinec
Finished
۱۸:۳۰
SFC Opava
۲
۱
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۸:۳۰
Prostejov
۳
۱
Slavia Prague B
Finished
۱۸:۳۰
SK Lisen
۱
۳
AC Dukla Praha
Finished
۱۸:۳۰
MKF Chrudim
۰
۰
Vyskov
Finished
۱۸:۳۰
Sparta Prague B
۰
۲
SK Sigma Olomouc 2
Finished
۱۸:۳۰
FK MAS Taborsko
۲
۲
FK Pribram
Finished
۱۸:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۵
۰
FC Graffin Vlasim
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Carioca Serie C
Sao Cristovao
۲
۰
Barcelona RJ
Finished
۲۱:۳۰
Paraiba do Sul
۱
۲
CAAC Brasil FC
Finished
۲۱:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Paide Linnameeskond
۱
۲
JK Trans Narva
Finished
۱۹:۳۰
FC Levadia Tallinn
۲
۱
JK Nomme Kalju
Finished
۱۵:۰۰
Parnu JK Vaprus
۰
۱
Harju Jalgpallikool
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division
Sant Andreu Barcelona
۱
۱
Salamanca CF UDS
Finished
۱۹:۳۰
SD Leioa
۲
۰
UD San Fernando
Finished
۱۴:۳۰
La Union CF
۰
۰
L`Entregu CF
Finished
۱۸:۳۰
Cordoba B
۱
۰
Getafe B
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga I Championship Group
CFR 1907 Cluj
۱
۲
FC Farul Constanta
Finished
۲۱:۳۰
Universitatea Craiova
۰
۱
Sepsi Sfantu Gheorghe
Finished
۲۱:۳۰
Argentina
Primera D
Sportivo Barracas
۱
۳
CA Lugano
Finished
۲۲:۰۰
Juventud Unida San Miguel
۳
۰
Defensores de Cambaceres
Finished
۲۲:۰۰
El Porvenir
۲
۰
CSD Central Ballester
Finished
۲۲:۰۰
Club Mercedes
۰
۳
Deportivo Muniz
Finished
۲۲:۰۰
Peru
Reserve League
Sport Huancayo Reserves
۱
۱
Sporting Cristal Reserves
Finished
۲۲:۳۰
Alianza Atletico Reserves
۱
۴
Atletico Grau Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Union Comercio Reserves
۱
۱
AD Tarma Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Chile
Segunda Division
Provincial Osorno
۰
۱
CSD San Antonio Unido
Finished
۲۳:۰۰
CD Arturo Fernandez Vial
۰
۱
Deportes Limache
Finished
۲۲:۳۰
Trasandino Los Andes
۱
۱
Lautaro de Buin
Finished
۰۰:۰۰
Iberia
۲
۳
Deportes Linares
Finished
۰۳:۰۰
Sweden
Superettan
Orebro SK
۱
۱
Helsingborgs IF
Finished
۱۶:۳۰
Ostersunds FK
۱
۲
Utsiktens BK
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
Vaxjo (W)
۲
۲
IK Uppsala (W)
Finished
۱۶:۳۰
Linkopings FC (W)
۲
۱
IFK Kalmar (W)
Finished
۱۶:۳۰
Rosengard (W)
۲
۱
KIF Orebro (W)
Finished
۱۶:۳۰
IFK Norrkoping (W)
۰
۱
Brommapojkarna (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Brazil
Mineiro 2
Uberlandia MG
۱
۳
Varginha EC
Finished
۱۶:۳۰
Uniao Luziense
۱
۵
Tupi MG
Finished
۰۱:۳۰
Boa Ec
۲
۱
Nacional MG
Finished
۱۷:۰۰
Mozambique
Mocambola
Clube Ferroviário de Maputo
۱
۲
Costa Do Sol
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Central Coast Mariners U21
۴
۲
Bulls FC Academy
Finished
۰۸:۳۰
Blacktown City FC
۰
۰
Western Sydney Wanderers U21
Finished
۰۸:۳۰
Rockdale Ilinden FC
۱
۲
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۰۸:۳۰
Colombia
Primera B
Fortaleza FC
۳
۰
Deportes Quindio
Cancelled
۰۰:۳۰
Real Cartagena
۲
۱
Llaneros FC
Finished
۰۰:۳۰
Chile
Primera B
Deportes Temuco
۲
۱
Santiago Wanderers
Finished
۰۱:۰۰
Deportes Iquique
۱
۰
CD Santa Cruz
Finished
۲۰:۰۰
San Luis de Quillota
۲
۱
Cobreloa Calama
Finished
۰۳:۳۰
United States
NPSL
Alexandria Reds
۲
۰
Northern Virginia United
Finished
۰۱:۳۰
Minnesota TwinStars
۲
۰
Med City FC
Finished
۰۳:۳۰
Hartford City
۲
۱
New York Shockers
Finished
۰۲:۳۰
Apotheos
۱
۱
Appalachian FC
Finished
۰۲:۳۰
Charlottetowne Hops FC
۱
۲
Georgia Revolution
Finished
۰۲:۳۰
Milwaukee Torrent
۲
۲
Sunflower State
Finished
۰۳:۳۰
Pensacola
۰
۴
Southern States SC
Finished
۰۳:۳۰
First State FC
۳
۴
Philadelphia Union
Finished
۲۱:۳۰
Japan
Japan Football League
Reilac Shiga
۳
۱
Briobecca Urayasu SC
Finished
۰۷:۳۰
Reinmeer Aomori
۱
۰
Maruyasu Industries SC
Finished
۰۷:۳۰
Verspah Oita
۰
۰
Suzuka Unlimited
Finished
۰۷:۳۰
Okinawa SV
۱
۰
Minebea Mitsumi
Finished
۰۷:۳۰
Australia
NPL Capital Territory
Canberra Croatia
۰
۱
O'Connor Knights SC
Finished
۰۸:۳۰
Gungahlin United FC
۳
۰
Tuggeranong Utd
Finished
۰۸:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
Club Xelaju
۳
۰
Antigua Guatemala
Finished
۰۵:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Busan I. Park
۲
۰
Chungnam Asan
Finished
۱۰:۳۰
Ansan Greeners
۱
۲
Seoul E-Land FC
Finished
۱۳:۰۰
Australia
NPL New South Wales Women
Manly United FC (W)
۲
۲
Bankstown City Lions (W)
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams (W)
۴
۰
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۰:۳۰
Apia Leichhardt Tigers (W)
۳
۰
Northern Tigers (W)
Finished
۱۲:۲۵
Bulls Northbridge FC Academy (W)
۴
۰
Blacktown Spartans (W)
Finished
۱۰:۰۰
Sydney Olympic (W)
۰
۰
Sydney University FC (W)
Finished
۱۰:۱۰
NWS Spirit (W)
۵
۰
FNSW Institute (W)
Finished
۱۳:۱۰
China
League One
Nanjing Fengfan
۳
۲
Guangzhou FC
Finished
۱۱:۰۰
Sichuan Jiuniu
۲
۱
Suzhou Dongwu
Cancelled
۱۱:۰۰
Jiangxi Liansheng
۱
۰
Dandong Tengyue
Finished
۱۵:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۴
۰
Wuxi Wugou
Finished
۱۵:۰۰
Poland
1. Division
TS Wisla Krakow
۱
۲
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۱۴:۱۰
OKS Odra Opole
۱
۱
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۶:۳۰
GKS 71 Tychy
۰
۰
Stal Rzeszow
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Bundesliga Women
Eintracht Frankfurt (W)
۶
۰
SV Meppen (W)
Finished
۱۵:۳۰
VfL Wolfsburg (W)
۲
۱
SC Freiburg (W)
Finished
۱۵:۳۰
MSV Duisburg (W)
۰
۱
TSG 1899 Hoffenheim (W)
Finished
۱۵:۳۰
FC Bayern Munchen (W)
۱۱
۱
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۵:۳۰
FC Koln (W)
۱
۱
SG Essen (W)
Finished
۱۵:۳۰
Werder Bremen (W)
۰
۲
Bayer Leverkusen (W)
Finished
۱۵:۳۰
Kenya
Premier League
FC Talanta
۱
۰
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۵:۴۵
Bidco United
۳
۳
Vihiga Bullets
Finished
۱۳:۳۰
Tusker FC
۰
۰
Gor Mahia
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Djurgardens IF
۱
۰
AIK
Finished
۱۶:۳۰
IF Elfsborg
۳
۰
Malmo FF
Finished
۱۹:۰۰
Kalmar FF
۲
۱
IFK Norrkoping
Finished
۱۶:۳۰
Peru
Liga 1
Cusco FC
۲
۱
Sport Boys
Cancelled
۰۰:۰۰
Union Comercio
۴
۳
Asociacion Deportiva Tarma
Finished
۲۱:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
KF Drenica Skenderaj
۱
۳
FC Drita Gjilan
Finished
۱۶:۳۰
KF Ferizaj
۲
۱
KF Dukagjini
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
SS Cavese
۱
۲
ASD Nardo Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
Klubi 04
۴
۱
TiPS
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
Corinthians Paulista (W)
۱
۰
Atletico Mineiro (W)
Finished
۱۷:۳۰
Real Brasilia FC (W)
۳
۰
Real Ariquemes (W)
Finished
۲۱:۳۰
Scotland
Premiership
Kilmarnock
۳
۱
Ross County
Finished
۱۷:۳۰
Motherwell
۳
۲
Dundee United FC
Finished
۱۷:۳۰
St. Johnstone
۲
۰
FC Livingston
Finished
۱۷:۳۰
Greece
Super League 2, Group A
Iraklis Larisas
۲
۰
Panserraikos
Finished
۱۶:۳۰
Anagennisi Karditsas 1904
۲
۱
Makedonikos Neapolis
Finished
۱۶:۳۰
Niki Volou
۰
۰
Almopos Arideas
Finished
۱۶:۳۰
Rwanda
National League
Kiyovu Sport
۳
۱
Rutsiro FC
Finished
۱۶:۳۰
Etincelles FC
۱
۱
Rwamagana City
Finished
۱۶:۳۰
Bugesera FC
۲
۱
AS Kigali
Finished
۱۶:۳۰
Sunrise FC
۰
۱
Rayon Sports FC
Finished
۱۶:۳۰
Police FC
۰
۱
Marines FC
Finished
۱۶:۳۰
Gorilla FC
-
-
AP Rwandaise FC
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Elitedivisionen Women
FC Nordsjaelland (W)
۰
۳
Fortuna Hjorring (W)
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Kolmonen
Tervarit
۴
۰
KePS
Finished
۱۶:۰۰
SIF
۱
۱
FF Jaro II
Finished
۱۴:۳۰
OPS Oulu
۱
۰
KajHa
Finished
۱۴:۳۰
Eps II
۲
۰
GrIFK Grankulla U23
Finished
۱۷:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Bodo/Glimt 2
۲
۱
Rana FK
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
Proodeftiki FC
۱
۲
Kalamata
inprogress
۱۶:۳۰
AEK Athens B
۴
۱
Panachaiki
Finished
۱۶:۳۰
OF Ierapetras
۲
۰
Episkopi FC
Finished
۱۶:۳۰
P.A.O. Rouf
۲
۲
Ilioupoli
inprogress
۱۶:۳۰
Poland
II Liga
Stomil Olsztyn
۱
۱
Siarka Tarnobrzeg
Finished
۱۶:۳۰
Slask Wroclaw II
۰
۰
KS Hutnik Krakow
Finished
۱۳:۳۰
Lech Poznan II
۱
۱
GKS Jastrzebie
Finished
۱۴:۳۰
KKS 1925 Kalisz
۴
۱
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Carioca U20
Nova Iguacu U20
۱
۱
Botafogo RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Audax Rio RJ U20
۰
۶
Flamengo RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Latvia
LMT Virsliga
FK Auda
۳
۱
FS Metta/Lu
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie B Women
Chievo Verona (W)
۰
۲
Cesena (W)
Finished
۱۶:۳۰
Ravenna (W)
۲
۴
Hellas Verona (W)
Finished
۱۶:۳۰
Genoa (W)
۹
۰
Apulia Trani (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lazio (W)
۱
۰
SSD ACF Calcio Arezzo (W)
Finished
۱۶:۳۰
Ternana (W)
۳
۱
San Marino Academy (W)
Finished
۱۶:۳۰
Tavagnacco (W)
۰
۱
Napoli (W)
Finished
۱۶:۳۰
Norway
2. Division Group 2
Baerum SK Sandvika
۳
۳
Junkeren
Finished
۱۶:۰۰
Ullensaker Kisa IL
۱
۰
Kvik Halden FK
Finished
۱۶:۳۰
Iran
2nd Division
Mes Sungun Varzaghan Fsc
۱
۰
Naft Gachsaran
Finished
۱۷:۳۰
Malawi
Super League
Moyale Barracks
۱
۱
Blue Eagles
Finished
۱۶:۰۰
Big Bullets
۴
۰
Red Lions
Finished
۱۶:۰۰
Silver Strikers
۴
۱
Bangwe All Star
Finished
۱۶:۰۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Promotion Group South
S.U. 1 Dezembro
۱
۰
Pero Pinheiro
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Clube de Portugal
۵
۱
Lusitano Ginasio Clube Evora
Finished
۱۷:۳۰
Chile
Primera Division Women
Universidad de Concepcion (W)
۴
۱
Audax Italiano (W)
Finished
۱۸:۳۰
Colo Colo (W)
۳
۰
Palestino (W)
Finished
۱۹:۳۰
Santiago Morning (W)
۲
۳
Universidad de Chile (W)
Finished
۲۳:۰۰
Universidad Catolica (W)
۷
۳
Deportes Antofagasta (W)
Finished
۱۸:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Atyra FC
۱
۰
2 de Mayo
inprogress
۱۷:۳۰
Deportivo Recoleta
۰
۰
Club Sportivo Carapegua
Finished
۱۷:۳۰
Gambia
GFA 1st Division
Real de Banjul FC
۱
۲
Steve Biko FC
Finished
۲۰:۰۰
WAA Banjul
۱
۰
PSV Wellingara
Finished
۲۰:۰۰
Samger FC
۳
۱
Gamtel FC
Finished
۲۰:۰۰
Trinidad And Tobago
T & T Pro League
W Connection FC
۰
۳
Defence Force FC
Finished
۲۳:۳۰
Mauritania
Division 1
FC Nouadhibou
۲
۱
AS Douanes
Finished
۲۳:۱۰
ASAC Concorde
۰
۱
AS Garde Nationale
Finished
۲۰:۳۰
Bolivia
Copa Simon Bolivar
Stormers San Lorenzo
۱
۰
Real Potosi
Finished
۲۲:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Puerto Nuevo
۱
۱
Deportivo Espanol
Finished
۲۲:۰۰
Guatemala
Segunda Division
Fraijanes FC
۰
۰
Cuilapa FC
Finished
۲۱:۳۰
Argentina
Primera A Women
UAI Urquiza (W)
۲
۰
CA Independiente (W)
Finished
۲۰:۴۰
Defensores de Belgrano (W)
۰
۰
El Porvenir (W)
Finished
۱۷:۳۰
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
۱
۰
Ferro Carril Oeste (W)
Finished
۱۹:۲۰
Moldova
Cup
CSF Balti
۰
۱
FC Sheriff Tiraspol
inprogress
۲۰:۳۰
Guatemala
Primera Division
Zacapa Tellioz
۶
۱
Deportivo San Pedro
Finished
۲۰:۳۰
Coatepeque FC
۵
۰
CD Suchitepequez
Finished
۲۱:۳۰
Cyprus
1. Division
Omonia FC Nicosia
۰
۲
AEK Larnaca
Finished
۱۹:۳۰
Pafos FC
۲
۱
Apollon Limmassol FC
Finished
۱۹:۳۰
Spain
LaLiga 2
Real Sporting de Gijon
۱
۴
Ponferradina
Finished
۱۷:۴۵
Racing Santander
۳
۱
FC Cartagena
Finished
۱۷:۴۵
Hungary
NB I
Mezokovesdi SE
۱
۰
Ferencvarosi TC
Finished
۱۹:۰۰
Serbia
Prva Liga
IMT Novi Belgrade
۷
۱
RFK Novi Sad 1921
Finished
۱۹:۰۰
FK Trajal
۴
۰
FK Rad Belgrade
Finished
۱۹:۰۰
IMT Novi Belgrade
-
-
FK Vojvodina Novi Sad
Cancelled
۱۹:۰۰
OFK Vrsac
۱
۴
Metalac GM
Finished
۱۹:۰۰
Loznica
۰
۰
FK Zlatibor Cajetina
Finished
۲۰:۳۰
Hungary
NB II
BVSC Zuglo
۰
۰
Szentlorinc SE
inprogress
۱۹:۰۰
Kozarmisleny SE
۰
۱
Ivancsa Kse
Finished
۱۹:۰۰
Veszprem FC
۰
۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۱۹:۰۰
Netherlands
Derde Divisie
RKVV DEM Beverwijk
۳
۱
Baronie
Finished
۱۵:۳۰
Haaksbergse Sport Club 1921
۱
۲
VV Gemert
Finished
۱۵:۳۰
Groene Ster
۱
۰
USV Hercules
Finished
۱۵:۳۰
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
۱
۳
ADO '20
Finished
۱۵:۳۰
HV & CV Quick
۴
۱
Tot Ons Genoegen Berkel
Finished
۱۵:۳۰
SV Oss 20
۰
۰
Blauw Geel 38
Finished
۱۵:۳۰
GVV Unitas
۱
۳
VV Dongen
Finished
۱۵:۳۰
Watergraafsmeer
۰
۲
VVSB
Finished
۱۵:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
Lysekloster
۰
۱
IL Sandviken
Finished
۱۸:۳۰
Ullern 2
۶
۲
Lillestrom 2
Finished
۱۵:۳۰
Fana IL Nesttun
۴
۱
Skjetten
Finished
۱۶:۳۰
Tunisia
Tunisia Cup
Esperance Tunis
۰
۱
Olympique Beja
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
GrIFK Grankulla
۱
۰
PIF Parainen
Finished
۱۸:۳۰
Ghana
Premier League
Bibiani Gold Stars FC
۳
۱
Kotoku Royals FC
Finished
۱۸:۳۰
Great Olympics
۱
۰
Accra Lions
Finished
۱۸:۳۰
Legon Cities FC
۱
۰
Hearts of Oak
Finished
۱۸:۳۰
Berekum Chelsea
۱
۲
Nsoatreman FC
Finished
۱۸:۳۰
Uzbekistan
Super League
Navbahor
۲
۱
FC Olimpik Tashkent
Finished
۱۸:۳۰
Sogdiyona Jizzax
۱
۲
Nasaf Qarshi
Finished
۱۸:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Torpedo Kutaisi
۱
۲
FC Shuqura Kobuleti
Finished
۱۶:۰۰
FC Gagra
۰
۱
FC Samtredia
Finished
۱۴:۳۰
FC Samgurali Tskaltubo
۲
۲
FC Dila Gori
Finished
۱۵:۳۰
FC Telavi
۰
۳
Saburtalo
inprogress
۱۸:۳۰
Dinamo Tbilisi
۱
۲
FC Dinamo Batumi
Finished
۲۰:۳۰
Slovakia
3. Liga East
TJ Tatran Oravske Vesele
۲
۲
Slavia TU Kosice
Finished
۱۶:۳۰
FK Svidnik
۰
۰
Slovan Giraltovce
Finished
۱۸:۳۰
MSK Tesla Stropkov
۳
۴
Banik Kalinovo
Finished
۱۸:۳۰
FTC Filakovo
۲
۱
FK Poprad
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Laholms FK
۱
۲
Landvetter IS
inprogress
۱۵:۳۰
Nassjo FF
۱
۳
Varbergs GIF FK
Finished
۱۷:۳۰
Sävedalens IF
۴
۴
Hittarps IK
Finished
۱۵:۰۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Weston Workers Bears FC Reserves
۰
۶
Lambton Jaffas FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Broadmeadow Magic FC Reserves
۲
۲
Edgeworth Eagles FC Reserves
Finished
۰۷:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Chungju Citizen
۳
۲
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۰۸:۳۰
Sejong Vanesse
۲
۴
Jeonbuk Motors II
Finished
۰۹:۳۰
Japan
J3 League
Azul Claro Numazu
۱
۰
Nagano Parceiro
Finished
۰۸:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۲
۴
Kagoshima United
Finished
۰۶:۳۰
Tegevajaro Miyazaki
۱
۰
Grulla Morioka
Finished
۰۷:۳۰
Imabari FC
۳
۰
Gainare Tottori
Finished
۰۷:۳۰
SC Sagamihara
۰
۰
F.C. Ryukyu
Finished
۰۸:۳۰
FC Gifu
۱
۰
Kataller Toyama
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NPL Victoria 2
Western United FC NPL
۱
۲
Brunswick City
Finished
۰۸:۳۰
Melbourne City NPL
۰
۱
Bulleen Lions
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Palm Beach Sharks
۱۰
۰
Nerang Eagles S.C.
Finished
۰۸:۳۰
Japan
Nadeshiko League Women
Orca Kamogawa FC (W)
۱
۱
Ehime FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Nittaidai Nippon Scu (W)
۱
۳
FC Seagulls Yokohama (W)
Finished
۰۷:۳۰
Iga Kunoichi (W)
۰
۰
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۷:۳۰
FC Yamato Sylphid (W)
۰
۱
NGU Nagoya FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
South Melbourne (W)
۴
۳
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۷:۰۰
Essendon Royals (W)
۵
۰
Melbourne University (W)
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Victoria Premier League U21
Bentleigh Greens U21
۱۰
۲
Moreland City U21
Finished
۰۷:۰۰
Australia
Capital Territory U23
Gungahlin Utd U23
۱
۳
Tuggeranong United U23
Finished
۰۶:۰۰
Canberra Croatia U23
۳
۲
O'Connor Knights U23
Finished
۰۶:۱۵
New Zealand
Central Premier League
Napier City Rovers
۳
۱
North Wellington AFC
Cancelled
۰۵:۳۰
Western Suburbs
۲
۵
Wellington Olympic
Finished
۰۵:۳۰
Australia
Queensland Premier League 6
Bethania Rams
۲
۴
Logan Roos FC
Finished
۱۰:۳۰
New Zealand
Southern Premier League
Coastal Spirit
۱
۰
Dunedin City Royals
Finished
۰۵:۰۰
United States
NWSL
Racing Louisville FC (W)
۱
۲
North Carolina (W)
Finished
۰۳:۳۰
Chicago Red Stars (W)
۱
۰
Orlando Pride SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
United States
USL Championship
Tampa Bay Rowdies
۲
۱
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۳:۰۰
Rio Grande Valley FC
۰
۲
Charleston Battery
Finished
۰۳:۳۰
Miami FC
۰
۰
Orange County SC
Finished
۰۲:۳۰
Indy Eleven
۰
۱
Louisville City FC
Finished
۰۲:۳۰
San Antonio FC
۲
۱
New Mexico United
Finished
۰۴:۰۰
Oakland Roots SC
۲
۰
San Diego Loyal
Finished
۰۵:۳۰
United States
USL League Two
South Bend Lions FC
۰
۰
Oakland FC
Finished
۰۲:۳۰
Cleveland Force SC
۵
۰
Dayton Dutch Lions
Finished
۰۲:۳۰
Dalton Red Wolves
۰
۱
Southern Soccer Academy Kings
Cancelled
۰۳:۰۰
Westchester Flames
۱
۲
Morris Elite
Finished
۰۳:۰۰
Flint City Bucks
۳
۱
Midwest United
Finished
۰۳:۰۰
Charlotte Eagles
۳
۴
North Carolina Fusion U23
Finished
۰۲:۳۰
Toledo Villa FC
۱
۲
Fort Wayne FC
Finished
۰۲:۳۰
Tampa Bay United SC
۰
۱
The Villages
Finished
۰۲:۳۰
East Atlanta FC
۰
۱
SC United Bantams
Finished
۰۳:۰۰
Northern Virginia FC
۱
۱
Christos FC
Finished
۰۳:۰۰
Brazil
Gaucho 2
Uniao Frederiquense
۰
۱
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
Finished
۰۱:۳۰
Sao Gabriel
۰
۰
Inter de Santa Maria
Finished
۲۱:۳۰
EC Pelotas
۴
۰
EC Guarani RS
Finished
۲۱:۳۰
United States
NISA Independent Cup
Flower City Union
۱
۳
LA Force
Finished
۰۱:۳۰
Savannah Clovers
۱
۴
ASC San Diego
Finished
۰۲:۳۰
Chattanooga FC
۱
۰
Maryland Bobcats
Finished
۰۳:۰۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Atletico Mineiro U20
۲
۱
Athletic Club MG U20
Finished
۰۰:۰۰
Uruguay
Segunda Division
CA Rentistas
۲
۰
Miramar Misiones
Finished
۰۰:۰۰
Cerrito CS
۲
۱
Albion FC
Finished
۰۲:۳۰
CA Bella Vista
۰
۱
CA Progreso Montevideo
Finished
۱۸:۴۵
Tacuarembo
۱
۱
Atenas
Finished
۲۳:۴۵
Norway
1. Division Women
Fortuna Aalesund (W)
۲
۰
Grand Bodo (W)
Finished
۱۵:۳۰
Australia
NPL Victoria
South Melbourne FC
۱
۰
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Rockdale Ilinden U20
۲
۰
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۰۶:۳۰
Blacktown City U20
۳
۱
Western Sydney Wanderers U20
Finished
۰۶:۳۰
Hong Kong
3rd Division
Tsun Tat
۱
۱
Wofoo Social Enterprises
Finished
۱۱:۰۰
Estonia
Esiliiga
Tabasalu Charma
۲
۰
Tallinna JK Legion
Finished
۱۳:۰۰
FC Flora Tallinn II
۳
۱
Viimsi JK
Finished
۱۹:۳۰
Hong Kong
2nd Division
Kowloon Cricket Club
۳
۲
Wanchai SF
Finished
۱۱:۰۰
Sai Kung
۶
۲
Yau Tsim Mong
Finished
۱۱:۰۰
Tuen Mun SA
۱
۵
Wing Go FC
Finished
۱۱:۰۰
Chelsea SS HK
۱
۰
Double Flower FA
Finished
۱۳:۰۰
Serbia
U19 League
FK Rad Belgrade U19
۱
۱
FK Novi Pazar U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Radnicki Novi Belgrad U19
۹
۱
FK Napredak Krusevac U19
Finished
۱۴:۳۰
Denmark
1st Division
Elite 3000 Helsingor
۱
۱
Vejle Boldklub
Finished
۱۴:۳۰
Naestved BK
۳
۳
SonderjyskE
Finished
۱۴:۳۰
Austria
Bundesliga Women
SV Neulengbach (W)
۰
۱
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF
Atletico Madrid B
۲
۰
RCD Espanyol B
Finished
۱۳:۳۰
Recreativo de Huelva
۱
۰
Gimnastica Segoviana
Finished
۲۱:۳۰
SCR Pena Deportiva
۰
۲
UCAM Murcia
Finished
۱۳:۳۰
Real Valladolid B
۱
۲
Sanluqueno
Finished
۱۳:۳۰
Deportivo Alaves B
۴
۰
Zamora
Finished
۱۸:۳۰
Granada B
۳
۳
Utebo
Finished
۱۹:۳۰
Singapore
Premier League
Brunei Dpmm FC
۰
۱
Tampines Rovers FC
Finished
۱۳:۳۰
Tanjong Pagar United FC
۱
۳
Hougang United FC
Finished
۱۳:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
Cartusia Kartuzy
۰
۰
Olimpia Grudziadz
Finished
۱۳:۳۰
Pogon Szczecin II
۳
۰
OKS Swit Skolwin
Finished
۱۳:۳۰
Starogard Gdanski
۰
۳
KS Unia Solec Kujawski
Finished
۱۵:۳۰
KS Polonia Sroda Wlkp
۰
۳
Blekitni Stargard
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Tartu Kalev
۲
۱
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۱۳:۰۰
JK Tulevik Viljandi
۰
۱
Tartu JK Tammeka II
Finished
۱۳:۰۰
Kenya
Super League
Mara Sugar FC
۰
۰
Muranga Seal
Finished
۱۳:۳۰
Myanmar
National League
Rakhine United
۱
۱
Ispe FC
Finished
۱۳:۰۰
Romania
Liga 1 Women
Banat Girls FC (W)
۲
۲
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
Finished
۱۱:۳۰
SSU Politehnica Timisoara (W)
۱
۳
CFF Olimpia Cluj (W)
Finished
۱۳:۳۰
Ladies Targu Mures (W)
۲
۲
Piros Security (W)
Finished
۱۴:۳۰
Hong Kong
1st Division
North District FC
۴
۱
Wong Tai Sin
Finished
۱۱:۰۰
Finland
U20 League
Inter Turku U20
۵
۱
HJS U20
Finished
۱۲:۴۵
HJK Helsinki U20
۳
۱
FC Reipas U20
Finished
۱۶:۱۵
HIFK Helsinki U20
۰
۳
FC Honka U20
Finished
۱۴:۰۰
Sexypoxyt U20
۱
۲
TPS U20
Finished
۱۴:۳۰
KaaPo U20
۱
۰
VPS-J U20
Finished
۱۴:۳۰
Australia
Pro Series
Western Pride
۰
۵
Gold Coast Knights
Finished
۱۱:۳۰
Logan Lightning
۴
۱
Sunshine Coast Fire
Finished
۰۹:۳۰
Gold Coast United
۴
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۰:۳۰
Moreton Bay United
۴
۱
SC Wanderers
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Subiaco AFC (W)
۰
۱
Perth SC (W)
Finished
۱۱:۱۵
Australia
NPL Queensland Women
Capalaba (W)
۳
۳
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۱:۳۰
Czech Republic
MSFL
FC Slovacko B
۵
۱
Banik Ostrava B
Finished
۱۱:۴۵
Fastav Zlin B
۰
۰
SK Kvitkovice
Finished
۱۲:۰۰
Unicov
۳
۰
SC Znojmo
Finished
۱۱:۴۵
Hradec Kralove B
-
-
FK Banik Most - Sous
Cancelled
۱۱:۴۵
TJ Sokol Zapy
۴
۳
Mlada Boleslav B
Finished
۱۸:۳۰
Laos
Premier League
Luang Prabang FC
۱
۳
Master 7 FC
Finished
۱۲:۳۰
Czech Republic
4. Liga
Admira Praha II
۶
۰
Hvezda Cheb
Finished
۱۵:۳۰
SFC Opava 2
۴
۱
FK Bohumin
Finished
۱۱:۴۵
FSC Stara Rise
۱
۲
TJ Tatran Bohunice
Finished
۱۸:۳۰
Luxembourg
Promotion D'Honneur
FC Jeunesse Junglinster
۱
۵
Avenir Beggen
Finished
۱۷:۳۰
FC Luxembourg City
۱
۱
FC Koeppchen Wormeldange
Finished
۲۰:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
KuPS Akatemia
۰
۰
Jakobstads BK
Finished
۱۸:۳۰
Nigeria
Nigerian Cup
Warri Wolves
۲
۱
Lobi Stars
Finished
۱۸:۳۰
Plateau United
۱
۰
Kwara United
Finished
۱۸:۳۰
Colombia
U19 Championship
Plata Vino Tinto Oro U19
۰
۰
Boyaca FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Slovakia
3. Liga West
FK Podkonice
۰
۱
MSK Fomat Martin
Finished
۱۸:۳۰
FK Slovan Galanta
۴
۰
FK Nove Zamky
Finished
۱۸:۳۰
Austria
2. Landesliga
FSC Eggendorf Hartberg II
۳
۱
TUS Bad Waltersdorf
Finished
۱۸:۳۰
DUSV Loipersdorf
۱
۱
St. Peter Ottersbach
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Regionalliga West - Vorarlberg
FC Wolfurt
۰
۱
FC Rotenberg
Finished
۱۸:۰۰
Cameroon
League Women
Ebolowa (W)
۱
۰
Louves Minproff (W)
Finished
۱۸:۰۰
Italy
Coppa Italia Serie D
Asd Pineto Calcio
۴
۲
Giana Erminio
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Paranaense 2
Gremio Maringa
۱
۳
Parana Clube
Finished
۱۷:۳۰
Andraus Brasil
۲
۱
AA Iguacu
Finished
۲۲:۰۰
Bulgaria
Third League
PFC CSKA-Sofia II
۲
۴
PFC Balkan Botevgrad
Finished
۱۷:۳۰
Botev Vratsa II
۰
۴
Lokomotiv Mezdra
Finished
۱۸:۳۰
FC Sliven
۲
۲
PFC Spartak Plovdiv
Finished
۱۸:۳۰
FC Ustrem Donchevo
۲
۲
FC Riltsi
Finished
۱۸:۳۰
Russia
FNL 2, Group 2
Murom
۰
۱
Zorkiy Krasnogorsk
Finished
۱۷:۳۰
Torpedo Vladimir
۰
۴
FK Leningradets
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A3 Women
Mixto Esporte Clube (PB) (W)
۱
۱
Uberlandia EC MG (W)
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Kings League
XBUYER TEAM (VII)
-
-
PIO FC (VII)
Finished
۱۷:۳۰
Jijantes FC (VII)
-
-
Los Troncos FC (VII)
Finished
۱۸:۳۰
Ultimate Mostoles (VII)
-
-
Porcinos FC (VII)
Finished
۱۹:۳۰
El Barrio (VII)
-
-
1K FC (VII)
Finished
۲۰:۳۰
Rayo de Barcelona (VII)
-
-
Saiyans FC (VII)
Finished
۲۱:۳۰
Kunisports (VII)
-
-
Aniquiladores FC (VII)
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Eskilsminne IF
۵
۱
Ljungskile SK
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Nosaby IF
۲
۰
IFK Berga
Finished
۱۷:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Play-offs
AO Giouchtas
۱
۱
Tilikratis
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Catarinense 2
Nacao Esportes
۲
۰
CA Carlos Renaux
Finished
۱۷:۳۰
EC Internacional SC
۱
۱
GE Juventus
Finished
۲۱:۳۰
France
Championnat National U19 Playoffs
Olympique de Marseille U19
۱
۲
Paris Saint-Germain U19
Finished
۱۷:۳۰
Poland
Ekstraliga Women
UKS SMS Lodz (W)
۰
۲
GKS Gornik Leczna (W)
Finished
۱۸:۳۰
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۰
۴
AZS UJ Krakow (W)
Finished
۱۸:۳۰
Pogon Tczew (W)
۰
۲
APLG Gdansk (W)
Finished
۱۸:۳۰
Sportowa Czworka Radom (W)
۱
۰
Sportis KKP Bydgoszcz (W)
Finished
۱۸:۳۰
KKPK Medyk Konin (W)
۱
۳
GKS Katowice (W)
Finished
۱۸:۳۰
Slask Wroclaw (W)
۱
۳
Pogon Szczecin (W)
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
1. Liga - Relegation Round
FC Banik Ostrava
۲
۴
Pardubice
Finished
۱۸:۳۰
FC Zbrojovka Brno
۰
۰
FC Zlin
Finished
۱۸:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۰
۲
FK Teplice
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Goiano U20
Guanabara City GO U20
۱
۱
Itaberai GO U20
Finished
۲۲:۰۰
Poland
III Liga, Group 4
Korona Kielce II
۲
۴
Wisloka Debica
Finished
۱۸:۳۰
Sokol Sieniawa
۰
۴
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۸:۳۰
Mali
Premiere Division
Yeelen Olympique
۱
۲
Onze Createurs
Finished
۱۹:۴۵
FC Binga
۲
۱
AS Korofina
Finished
۱۹:۴۵
AS Police de Bamako
۱
۰
AS Bakaridjan
Finished
۱۹:۴۵
United States
W-League
AFC Ann Arbor (W)
۳
۲
Cleveland Force SC (W)
Finished
۲۲:۳۰
Miami AC (W)
۰
۳
Florida Elite Soccer Academy (W)
Finished
۲۲:۳۰
Poland
Central Youth League
MKS Pogon Szczecin U19
۳
۱
Korona Kielce U19
Finished
۱۷:۰۰
Uruguay
League Women
Liverpool Montevideo (W)
۱
۳
Atletico Fenix Montevideo (W)
Finished
۲۲:۰۰
Uruguay
Amateur Cup
Sportivo Barracas Dolores
۰
۴
Laureles de Fray Bentos
Finished
۲۱:۴۵
Brazil
Carioca 2
Marica RJ
۱
۰
Sampaio Correa FE
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Gaucho U20
Novo Hamburgo RS U20
۰
۲
Monsoon FC RS U20
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
XV de Novembro (Piracicaba) U20
۰
۰
Capivariano FC U20
Finished
۲۱:۳۰
Manthiqueira U20
۰
۸
Palmeiras U20
Finished
۲۱:۳۰
Sao Carlos U20
۱
۱
Rio Claro U20
Finished
۲۱:۳۰
Guatemala
Liga Nacional Women
CSD Municipal (W)
۱
۲
Xinabajul (W)
Finished
۲۰:۳۰
UNIFUT-Rosal (W)
۲
۰
Club Deportivo Xela (W)
Finished
۲۰:۳۰
Senegal
Ligue 2
US Ouakam
۰
۰
Thies FC
Finished
۲۰:۳۰
Ajel De Rusfique
۲
۰
ASC Port Autonome
Finished
۲۰:۳۰
Amitie FC
۰
۱
Mbour Petite-Cote FC
Finished
۲۰:۳۰
Oslo FA
۲
۱
ASC Wallidaan
Finished
۲۰:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Chrobry Glogow II
۱
۲
MKS Kluczbork
Finished
۱۹:۳۰
Russia
FNL 2, Group 3
FC Salyut Belgorod
۰
۰
Metallurg Lipetsk
Finished
۱۸:۳۰
Burkina Faso
Coupe du Faso
Salitas
۰
۳
Etoile Filante Ouagadougou
Finished
۱۹:۳۰
Belarus
Cup
BATE Borisov
۰
۲
Torpedo Zhodino
Finished
۱۹:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Denguele Sports D'Odienne
۰
۱
Asec Mimosas
Finished
۱۹:۳۰
Slovenia
Prva liga
ND Gorica
۱
۱
Aluminij
Finished
۱۹:۰۰
Niger
Super League
AS Police Niger
۱
۰
Olympic Niamey
Finished
۱۹:۰۰
Andorra
Copa Constitucio
FC Santa Coloma
۱
۲
Inter Club d'Escaldes
Finished
۱۸:۳۰
Albania
First Division
KS Flamurtari Vlore
۱
۲
KS Korabi
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Amateur Cup
Oberperfuss
۳
۵
SC Imst
Finished
۱۸:۳۰
Serbia
Srpska Liga
FK Podunavac Belegis
۰
۴
Fk Dinamo 1945 Pancevo
Finished
۱۸:۳۰
Borac Sajkas
۱
۰
FK Hajduk 1912 Kula
Finished
۱۸:۳۰
Stanisic
۲
۲
1. Maj Ruma
Finished
۱۸:۳۰
FK Vlasina Vlasotince
۲
۱
SFS Borac Paracin
Finished
۱۹:۰۰
Estonia
II Liiga
Saue JK Laagri
۴
۰
Raplamaa JK
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
Aland United (W)
۴
۳
KuPs Palloseura (W)
Finished
۱۷:۰۰
Mongolia
Premier League
FC Ulaanbaatar
۴
۲
Deren
Finished
۱۴:۳۰
Norway
2. Division Group 1
Kjelsas Oslo
۴
۱
Notodden FK
Finished
۱۶:۳۰
Uganda
Uganda Cup Women
Asubo Gafford (W)
۲
۱
She Maroons FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Kawempe Muslim (W)
۰
۰
Uganda Martyrs (W)
Finished
۱۰:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
۰
۰
Ursus Warsawa
Finished
۱۳:۳۰
Pelikan Lowicz
۱
۱
Sokol Ostroda
Finished
۱۳:۳۰
Jagiellonia Bialystok II
۲
۲
Bron Radom
Finished
۱۳:۳۰
Olimpia Zambrow
۴
۰
MKS Pilica Bialobrzegi
Finished
۱۷:۳۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۰
۲
KS Blonianka Blonie
Finished
۱۸:۳۰
Lithuania
II Lyga
Vilnius FK Zalgiris C
۲
۱
Suduva Marijampole II
Finished
۱۳:۳۰
Dainava II
۵
۱
FK Dziugas Telsiai II
Finished
۱۵:۳۰
Hegelmann Litauen II
۵
۱
FK Sveikata Kybartai
Finished
۱۷:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
Crumlin United FC
۳
۱
Ballymun United
Finished
۱۳:۳۰
St Mochtas
۲
۳
Liffey Wanderers
Finished
۱۳:۳۰
Glebe North FC
۱
۴
Malahide
Finished
۱۳:۳۰
Malaysia
FA Cup
Sabah
۱
۲
Kuala Lumpur City FC
Finished
۱۳:۱۵
Johor Darul Takzim FC
۵
۰
Penang FC
inprogress
۱۵:۴۵
Nepal
Division 1
Manang Marshyangdi Club
۱
۱
Three Star Club
Finished
۱۲:۴۵
New Road Team
۲
۱
Satdobato Youth Club
Finished
۱۲:۴۵
Estonia
Meistriliiga Women
Flora Tallinn (W)
۵
۰
JK Tallinna Kalev (W)
Finished
۱۲:۳۰
Czech Republic
5. Liga
FC Svratka Brno
۳
۱
SK Lisen B
Finished
۱۲:۰۰
FC Velke Mezirici B
۱
۲
Ledec nad Sazavou
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
CFL, Group B
FK Pardubice B
۵
۰
FK Usti nad Labem
Cancelled
۱۱:۴۵
Hradec Kralove B
۰
۲
FK Banik Most - Sous
Cancelled
۱۱:۴۵
Philippines
PFL
Maharlika
۰
۰
Mendiola FC
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Victoria NPL 2 Youth
Dandenong City SC U21
۰
۰
Pascoe Vale U21
Finished
۰۸:۳۰
Latvia
1.Division
FK Beitar
۵
۱
FK Smiltene
Finished
۱۳:۳۰
SC Grobinas
۱
۰
JDFS Alberts
Finished
۱۵:۳۰
Valmiera FC II
۱
۱
FK Rigas Futbola Skola II
Finished
۱۷:۳۰
FK Ventspils
۱
۰
FK Tukums 2000/Tss II
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NPL Capital Territory Women
Canberra Olympic (W)
۱
۱
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۸:۰۰
Tuggeranong United (W)
۰
۲
West Canberra Wanderers FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Weston Workers
۳
۳
Lambton Jaffas FC
Cancelled
۰۸:۰۰
Broadmeadow Magic
۵
۳
Edgeworth Eagles
Finished
۰۹:۳۰
Japan
Nadeshiko League 2 Women
Tsukuba FC (W)
۱
۲
Fukuoka Anclas (W)
Finished
۰۷:۳۰
Japan
WE League Women
Inac Kobe Leonessa (W)
۲
۲
NTV Beleza (W)
Finished
۰۷:۳۰
Mexico
Liga de Expansion
CD Tapatio
۳
۱
CF Atlante
Finished
۰۴:۳۰
Honduras
Liga de Ascenso
Juticalpa FC
۱
۰
Genesis Huracan
Finished
۰۴:۳۰
Panama
LPF
Independiente de La Chorrera
۳
۱
Tauro F.C.
Finished
۰۳:۳۰
United States
USL League One
Northern Colorado Hailstorm FC
۴
۱
Central Valley Fuego
Finished
۰۱:۳۰
Lexington SC
۱
۱
One Knoxville SC
Finished
۰۲:۳۰
Charlotte Independence
۳
۰
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۲:۳۰
South Georgia Tormenta FC
۱
۱
Richmond Kickers
Finished
۰۳:۰۰
Union Omaha
۱
۲
Forward Madison FC
Finished
۰۳:۳۰
Peru
Campeonato Nacional Women
Deportivo Municipal (W)
۲
۱
Atletico Trujillo (W)
Finished
۰۰:۰۰
Universitario de Deportes (W)
۷
۰
Ayacucho FC (W)
Finished
۱۹:۰۰
Republic of Korea
K3 League
Paju Citizen FC
۴
۲
Yangpyeong FC
Finished
۱۳:۳۰
Romania
Liga I Relegation
FC Buzau
۰
۰
FC UTA Arad
Finished
۱۴:۳۰
Poland
1 Liga Women
Marcus Gdynia (W)
۸
۰
UKS SMS II Lodz (W)
Finished
۱۶:۳۰
England
League Two
Carlisle United
۲
۱
Stockport
inprogress
۱۶:۰۰
South Africa
Premier League
Casric Stars FC
۰
۱
Cape Town Spurs
inprogress
۱۶:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Highlanders
۱
۱
Greenfuel FC
Finished
۱۶:۳۰
Ngezi Platinum
۲
۱
Dynamos FC
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Koblenz
۱
۰
FV Diefflen
Finished
۱۶:۳۰
TSV Schott Mainz
۴
۱
FK Pirmasens
Finished
۱۶:۳۰
Syria
Division 2
Al-Nabek
۰
۲
Al Tall
Finished
۱۶:۳۰
Al Sahel Tartous
۳
۰
Shortet Hamah
Finished
۱۶:۳۰
Al-Shorta
۰
۱
Al Mohafza
Finished
۱۶:۳۰
Efrin SC
۳
۲
AL Horiyah
Finished
۱۶:۳۰
France
Division 2 Women
CA Paris (W)
۱
۲
RC Lens (W)
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Chapecoense AF U20
۳
۰
Brusque U20
Finished
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
Tromso 2
۱
۲
Oppsal
Finished
۱۶:۳۰
Follo Fotball Ski
۲
۰
Lorenskog IF
Finished
۱۶:۳۰
KFUM 2
۱
۲
Floya
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Paulista Serie B
Tanabi EC
۴
۰
Santacruzense
Finished
۱۶:۳۰
Atletico Penapolense
۰
۰
Vocem
Finished
۱۶:۳۰
Batatais FC SP
۰
۲
AA Francana
Finished
۱۶:۳۰
Mogi Mirim SP
۰
۰
GD Saocarlense
Finished
۱۶:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
Khatlon Bokhtar
۰
۳
CSKA Pamir Dushanbe
inprogress
۱۶:۰۰
FC Istiklol
۱
۲
Ravshan Kulob
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Nacka Iliria
۱
۰
Karlslunds IF
inprogress
۱۵:۳۰
IFK Eskilstuna
۳
۰
Ragsveds
Finished
۱۷:۳۰
Assyriska Foreningen
۰
۱
Syrianska FC
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
Chemnitzer FC
۱
۰
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۱۴:۳۰
Berlin Ankaraspor 07
۴
۳
Tennis Borussia Berlin
Finished
۱۴:۳۰
SV Babelsberg 03
۰
۳
Lokomotive Leipzig
Finished
۱۴:۳۰
Lichtenberg 47
۳
۳
BFC Dynamo Berlin
Finished
۱۴:۳۰
FC Carl Zeiss Jena
۱
۱
Hertha BSC Berlin II
Finished
۱۴:۳۰
VSG Altglienicke
۱
۰
FC Rot-Weiss Erfurt
inprogress
۱۴:۳۰
ZFC Meuselwitz
۴
۰
Greifswalder FC
Finished
۱۴:۳۰
BSG Chemie Leipzig
۰
۰
FC Energie Cottbus
Finished
۱۴:۳۰
Luckenwalde
۲
۰
VfB Germania 1900 Halberstadt
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Umea FC
۰
۲
Taby FK
Finished
۱۵:۳۰
Motala AIF FK
۱
۰
Hammarby Talang Ff
Finished
۱۶:۳۰
Sollentuna Utd FF
۲
۴
Pitea IF
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Sandvikens AIK FK
۱
۲
Viggbyholms IK FF
Finished
۱۵:۳۰
Arlanda
۴
۱
Kungsangens IF
Finished
۱۷:۳۰
FC Jarfalla
۲
۲
Skiljebo SK
Finished
۱۷:۳۰
Ethiopia
Premier League
Dire Dawa
۲
۱
Fasil Kenema
Finished
۱۵:۳۰
Sidama Bunna
۰
۰
Wolaita Dicha FC
Finished
۱۸:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Sogndal 2
۱
۱
Ham Kam B
Finished
۱۵:۳۰
Funnefoss/Vormsund
۰
۲
Honefoss BK
Finished
۱۷:۳۰
Vietnam
V-League
Lam Son Thanh Hoa
۳
۲
The Cong Viettel FC
Finished
۱۴:۳۰
Thailand
FA Cup
Bangkok United
۰
۲
Buriram United FC
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
BK Forward
۱
۱
FBK Karlstad
Finished
۱۴:۳۰
IK Gauthiod
۱
۲
Yxhults IK
Finished
۱۵:۳۰
Saffle FF
۰
۲
Torslanda IK
Finished
۱۵:۳۰
Belarus
Reserve League
FC Minsk Reserves
۱
۲
Dinamo Minsk Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Naftan Novopolotsk Reserves
۰
۰
Isloch Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Denmark
3rd Division
Holstebro
۳
۱
Oureskolernes BK
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
Division 2 Women
SK Sigma Olomouc (W)
۷
۰
FK Teplice (W)
Finished
۱۴:۳۰
Paraguay
Championship Women
Libertad Limpeno (W)
۱
۱
Cerro Porteno (W)
Finished
۲۳:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید