0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Czech Republic
Pro League
Martin Guk
۱
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۰۳:۳۰
Jan Zajicek
۲
۳
Josef Medek
Cancelled
۰۱:۰۰
Martin Stefek
۲
۳
Jaromir Kanok
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Postelt
۳
۲
Jiri Nesnera
Finished
۰۰:۰۰
Matous Klimenta
۱
۳
Alesh Bayer
Finished
۰۰:۰۰
Petr Sejk
۱
۳
Radek Limbursky
Finished
۰۰:۰۰
Martin Stefek
۰
۳
Jaromir Kanok
Finished
۰۰:۳۰
Petr Sejk
۳
۱
Radek Limbursky
Finished
۰۰:۳۰
Martin Bittner
۳
۱
Matous Klimenta
Finished
۰۰:۳۰
Jan Zitnik
۰
۳
Karel Hons
Finished
۰۱:۰۰
Zbynek Zientek
۳
۲
Darin Kryl
Finished
۰۱:۰۰
Michal Jezek
۳
۰
Alesh Bayer
Finished
۰۱:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۲
۳
Michal Sklenar
Finished
۰۱:۳۰
Daniel Kouble
۲
۳
Richard Krejci
Finished
۰۱:۳۰
Michal Zahradka
۳
۲
Jiri Ruzicka
Finished
۰۲:۰۰
Vladimir Postelt
۳
۱
Ales Hlawatschke
Finished
۰۲:۰۰
Michal Sklenar
۱
۳
Martin Guk
Finished
۰۲:۳۰
Richard Krejci
۲
۳
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۲:۳۰
Daniel Kouble
۳
۱
Vladimir Postelt
Finished
۰۳:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۱
Michal Zahradka
Finished
۰۳:۰۰
Jaroslav Prokupek
۳
۰
Ales Hlawatschke
Finished
۰۳:۳۰
Richard Krejci
۱
۳
Vladimir Postelt
Finished
۰۴:۰۰
Michal Sklenar
۲
۳
Michal Zahradka
Finished
۰۴:۰۰
Jiri Ruzicka
۱
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۴:۳۰
Ales Hlawatschke
۰
۳
Daniel Kouble
Finished
۰۴:۳۰
Michal Zahradka
۰
۳
Martin Guk
Cancelled
۰۵:۰۰
Vladimir Postelt
۳
۲
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۵:۰۰
Ales Hlawatschke
۳
۲
Richard Krejci
Finished
۰۵:۳۰
Jiri Ruzicka
۰
۳
Michal Sklenar
Finished
۰۵:۳۰
Jaroslav Prokupek
۱
۳
Daniel Kouble
Finished
۰۶:۰۰
Martin Guk
۱
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۶:۰۰
Martin Guk
۳
۱
Michal Zahradka
Finished
۰۶:۳۰
Jaroslav Prokupek
۳
۱
Richard Krejci
Finished
۰۶:۳۰
Daniel Kouble
۳
۲
Vladimir Postelt
Finished
۰۷:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۰
Michal Sklenar
Finished
۰۷:۰۰
Ondrej Svacha
۳
۱
Tomas Holik
Finished
۰۹:۳۰
Zdenek Kasinski
۳
۱
Rotislav Hasmanda
Finished
۰۹:۳۰
Radomir Vidlicka
۲
۳
Milan Zika
Finished
۰۹:۳۰
Petr Zivny
۳
۱
Michal Sokol
Finished
۰۹:۳۰
Tomas Trnka
۳
۲
Jan Lovl
Finished
۱۰:۰۰
Michal Regner
۳
۱
Milan Klement
Finished
۱۰:۰۰
Mihail Trinta
۳
۱
Jan Potensky
Finished
۱۰:۰۰
Jakub Levicky
۱
۳
Vojtech Konvicka
Finished
۱۰:۰۰
Tomas Holik
۲
۳
Michal Regner
Finished
۱۰:۳۰
Rotislav Hasmanda
۳
۲
Mihail Trinta
Finished
۱۰:۳۰
Michal Sokol
۱
۳
Tomas Trnka
Finished
۱۰:۳۰
Milan Zika
۳
۰
Jakub Levicky
Finished
۱۰:۳۰
Jan Potensky
۲
۳
Zdenek Kasinski
Finished
۱۱:۰۰
Vojtech Konvicka
۲
۳
Radomir Vidlicka
Finished
۱۱:۰۰
Milan Klement
۰
۳
Ondrej Svacha
Finished
۱۱:۰۰
Jan Lovl
۳
۲
Petr Zivny
Finished
۱۱:۰۰
Petr Zivny
۳
۰
Tomas Trnka
Finished
۱۱:۳۰
Ondrej Svacha
۲
۳
Michal Regner
Finished
۱۱:۳۰
Zdenek Kasinski
۱
۳
Mihail Trinta
Finished
۱۱:۳۰
Radomir Vidlicka
۳
۰
Jakub Levicky
Finished
۱۱:۳۰
Milan Zika
۱
۳
Vojtech Konvicka
Finished
۱۲:۰۰
Michal Sokol
۱
۳
Jan Lovl
Finished
۱۲:۰۰
Tomas Holik
۰
۳
Milan Klement
Finished
۱۲:۰۰
Rotislav Hasmanda
۳
۲
Jan Potensky
Finished
۱۲:۰۰
Rotislav Hasmanda
۰
۳
Jan Potensky
Finished
۱۲:۳۰
Milan Klement
۲
۳
Tomas Holik
Finished
۱۲:۳۰
Tomas Trnka
۰
۳
Michal Sokol
Finished
۱۲:۳۰
Milan Zika
۳
۱
Jakub Levicky
Finished
۱۲:۳۰
Vojtech Konvicka
۳
۱
Radomir Vidlicka
Finished
۱۳:۰۰
Petr Zivny
۰
۳
Jan Lovl
Finished
۱۳:۰۰
Mihail Trinta
۳
۰
Zdenek Kasinski
Finished
۱۳:۰۰
Michal Regner
۱
۳
Ondrej Svacha
Finished
۱۳:۰۰
Marek Zaskodny
۰
۳
Jiri Skalicky
Finished
۱۳:۳۰
Martin Cvecek
۱
۳
Ales Krejci
Finished
۱۳:۳۰
Vladimir Cermak
۳
۲
Vladimir Milata Jr.
Finished
۱۳:۳۰
Vladislav Hampejs
۱
۳
Jaroslav Hajek
Finished
۱۳:۳۰
Vladimir Kadlec
۰
۳
Vaclav Sedlacek
Finished
۱۴:۰۰
Milan Urban
۳
۱
Miroslav Svedik
Finished
۱۴:۰۰
Jan Briska
۳
۲
Lukas Malek
Finished
۱۴:۰۰
Jan Herold
۳
۲
Kamil Kleprlik
Finished
۱۴:۰۰
Jiri Skalicky
۳
۲
Jan Herold
Finished
۱۴:۳۰
Ales Krejci
۰
۳
Vladimir Kadlec
Finished
۱۴:۳۰
Jaroslav Hajek
۰
۳
Milan Urban
Finished
۱۴:۳۰
Vladimir Milata Jr.
۳
۱
Jan Briska
Finished
۱۴:۳۰
Lukas Malek
۳
۱
Vladimir Cermak
Finished
۱۵:۰۰
Miroslav Svedik
۲
۳
Vladislav Hampejs
Finished
۱۵:۰۰
Vaclav Sedlacek
۳
۱
Martin Cvecek
Finished
۱۵:۰۰
Kamil Kleprlik
۰
۳
Marek Zaskodny
Finished
۱۵:۰۰
Martin Cvecek
۳
۲
Vladimir Kadlec
Finished
۱۵:۳۰
Vladimir Cermak
۳
۱
Jan Briska
Finished
۱۵:۳۰
Marek Zaskodny
۳
۱
Jan Herold
Finished
۱۵:۳۰
Vladislav Hampejs
۳
۱
Milan Urban
Finished
۱۵:۳۰
Jaroslav Hajek
۳
۱
Miroslav Svedik
Finished
۱۶:۰۰
Jiri Skalicky
۲
۳
Kamil Kleprlik
Finished
۱۶:۰۰
Ales Krejci
۲
۳
Vaclav Sedlacek
Finished
۱۶:۰۰
Vladimir Milata Jr.
۲
۳
Lukas Malek
Finished
۱۶:۰۰
Jaroslav Hajek
۳
۱
Miroslav Svedik
Finished
۱۶:۳۰
Jan Herold
۳
۲
Kamil Kleprlik
Finished
۱۶:۳۰
Ales Krejci
۲
۳
Martin Cvecek
Finished
۱۶:۳۰
Lukas Malek
۱
۳
Vladimir Cermak
Finished
۱۷:۰۰
Vaclav Sedlacek
۳
۲
Vladimir Kadlec
Finished
۱۷:۰۰
Jiri Skalicky
۰
۳
Marek Zaskodny
Finished
۱۷:۰۰
Milan Urban
۲
۳
Vladislav Hampejs
Finished
۱۷:۰۰
Jan Manhal Jr
۳
۲
Josef Koutnik
Finished
۱۷:۳۰
Jaroslav Novotny
۳
۰
Milan Fisera
Finished
۱۷:۳۰
Matej Mazurek
-
-
Oldrich Vrtal
Finished
۱۷:۳۰
Milan Kolar
۱
۳
Miroslav Barta
Finished
۱۷:۳۰
Lubor Sulava
۱
۳
Jan Pleskot
Finished
۱۸:۰۰
Jiri Bartos
۳
۱
Tibor Kolenic
Finished
۱۸:۰۰
Marek Holub
-
-
Radek Vranca
Finished
۱۸:۰۰
Tadeas Zika
۰
۳
David Szotek
Finished
۱۸:۰۰
Josef Koutnik
-
-
Marek Holub
Finished
۱۸:۳۰
Miroslav Barta
۰
۳
Lubor Sulava
Finished
۱۸:۳۰
Oldrich Vrtal
۲
۳
Tadeas Zika
Finished
۱۸:۳۰
Milan Fisera
۰
۳
Jiri Bartos
Finished
۱۸:۳۰
David Szotek
۲
۳
Matej Mazurek
Finished
۱۹:۰۰
Tibor Kolenic
۰
۳
Jaroslav Novotny
Finished
۱۹:۰۰
Jan Pleskot
۲
۳
Milan Kolar
Finished
۱۹:۰۰
Radek Vranca
۰
۳
Jan Manhal Jr
Finished
۱۹:۰۰
Matej Mazurek
۲
۳
Tadeas Zika
Finished
۱۹:۳۰
Jaroslav Novotny
۳
۰
Jiri Bartos
Finished
۱۹:۳۰
Milan Kolar
۱
۳
Lubor Sulava
Finished
۱۹:۳۰
Josef Koutnik
۳
۰
Radek Vranca
Finished
۲۰:۰۰
Miroslav Barta
۳
۲
Jan Pleskot
Finished
۲۰:۰۰
Milan Fisera
۳
۰
Tibor Kolenic
Finished
۲۰:۰۰
Oldrich Vrtal
۱
۳
David Szotek
Finished
۲۰:۰۰
Jan Pleskot
۱
۳
Milan Kolar
Finished
۲۰:۳۰
Milan Fisera
۳
۲
Tibor Kolenic
Finished
۲۰:۳۰
Tadeas Zika
۳
۲
Oldrich Vrtal
Finished
۲۰:۳۰
Jaroslav Novotny
۳
۰
Jiri Bartos
Finished
۲۱:۰۰
David Szotek
۰
۳
Matej Mazurek
Finished
۲۱:۰۰
Lubor Sulava
۳
۲
Miroslav Barta
Finished
۲۱:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۱
Jan Mecl Jr.
Finished
۲۱:۳۰
Miroslav Dvorak
۳
۱
Jan Kabelka
Finished
۲۱:۳۰
Kamil Przeczek
۳
۲
Karel Baros
Finished
۲۱:۳۰
Tomas Postelt
۱
۳
Turek Tomas
Finished
۲۱:۳۰
Roman Laznicka
۳
۲
Petr Svec
Finished
۲۲:۰۰
Jan Kanera
۳
۰
Martin Guk
Finished
۲۲:۰۰
Marek Holub
۱
۳
Lukas Martinak
Finished
۲۲:۰۰
Jiri Louda
۲
۳
Duy Tiep Vu
Finished
۲۲:۰۰
Karel Baros
۲
۳
Marek Holub
Finished
۲۲:۳۰
Turek Tomas
۳
۱
Jan Kanera
Finished
۲۲:۳۰
Jan Kabelka
۳
۱
Roman Laznicka
Finished
۲۲:۳۰
Jan Mecl Jr.
۱
۳
Jiri Louda
Finished
۲۲:۳۰
Petr Svec
۱
۳
Miroslav Dvorak
Finished
۲۳:۰۰
Duy Tiep Vu
۳
۰
Rostyslav Kliucuk
Finished
۲۳:۰۰
Lukas Martinak
۲
۳
Kamil Przeczek
Finished
۲۳:۰۰
Martin Guk
۱
۳
Tomas Postelt
Finished
۲۳:۰۰
Miroslav Dvorak
۲
۳
Roman Laznicka
Finished
۲۳:۳۰
Kamil Przeczek
۰
۳
Marek Holub
Finished
۲۳:۳۰
Tomas Postelt
۳
۱
Jan Kanera
Finished
۲۳:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۱
۳
Jiri Louda
Finished
۲۳:۳۰
World
World Championship
Long Ma
۱
۴
Chuqin Wang
Finished
۱۸:۳۰
Zhendong Fan
۴
۲
Jingkun Liang
Finished
۱۹:۲۵
World
World Championship Women
Meng Chen
۴
۱
Chen Xingtong
Finished
۱۵:۳۰
Sun Yingsha
۴
۱
Hina Hayata
Finished
۱۴:۳۰
Europe
TT Elite Series
Tadeusz Piotrowski
۳
۰
Piotrowski Marcin
Finished
۱۹:۱۰
Damian Wederlich
۳
۰
Petas Kacper
Finished
۱۹:۲۰
Jakub Stecyszyn
۳
۰
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۹:۴۰
Karol Wisniewski
۳
۱
Krzysztof Niemiec
Finished
۲۰:۱۰
Szymon Skop
۳
۱
Krzysztof Kotyl
Finished
۲۰:۲۰
Grzegorz Poliniewicz
۳
۰
Dawid Kotwica
Finished
۲۰:۴۰
Damian Swierczek
۱
۳
Krzysztof Marcinowski
Cancelled
۲۱:۱۰
Szymon Skop
۱
۳
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۲۱:۲۰
Szymon Radlo
۲
۳
Damian Swierczek
Finished
۲۱:۵۰
Zochniak Jakub
۳
۱
Dawid Kotwica
Finished
۲۲:۰۰
Grzegorz Poliniewicz
۳
۰
Krzysztof Kotyl
Finished
۲۲:۴۰
Damian Swierczek
۱
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۲۳:۱۰
Przemyslaw Korzec
۲
۳
Michal Minda
Cancelled
۰۰:۰۰
Krzysztof Kapik
۱
۳
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۰:۱۰
Zochniak Jakub
۳
۱
Blazej Cioch
Finished
۰۰:۳۰
Bartosz Kwodawski
۳
۰
Krzysztof Marcinowski
Finished
۰۰:۴۰
Jakub Glanowski
۱
۳
Michal Minda
Cancelled
۰۰:۵۰
Seroka Szymon
۳
۱
Staszczyk Konrad
Finished
۰۱:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۱
Zochniak Jakub
Finished
۰۱:۱۰
Krzysztof Kapik
۱
۳
Krzysztof Marcinowski
Finished
۰۱:۲۰
Przemyslaw Korzec
۳
۲
Blazej Cioch
Finished
۰۱:۳۵
Mateusz Rutkowski
۳
۱
Staszczyk Konrad
Finished
۰۱:۴۰
Jakub Glanowski
۱
۳
Zochniak Jakub
Cancelled
۰۱:۵۰
Bartosz Kwodawski
۳
۲
Seroka Szymon
Cancelled
۰۲:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۲
Przemyslaw Korzec
Finished
۰۲:۱۰
Blazej Cioch
۱
۳
Michal Minda
Finished
۰۲:۳۰
Kaczmarek Krzysztof
۳
۱
Krzysztof Marcinowski
Finished
۰۲:۵۰
Jakub Glanowski
۱
۳
Przemyslaw Korzec
Cancelled
۰۳:۰۰
Krzysztof Niemiec
۳
۲
Bartosz Czerwinski
Finished
۰۳:۱۰
Zochniak Jakub
۰
۳
Michal Minda
Finished
۰۳:۲۰
Felkel Grzegorz
۳
۱
Piotr Chlodnicki
Finished
۰۳:۳۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۲
Blazej Cioch
Finished
۰۳:۴۰
Kaczmarek Krzysztof
۱
۳
Krzysztof Niemiec
Finished
۰۳:۵۰
Piotr Chlodnicki
۰
۳
Krzysztof Marcinowski
Finished
۰۴:۲۰
Felkel Grzegorz
۳
۰
Bartosz Czerwinski
Finished
۰۴:۴۰
Krzysztof Niemiec
۰
۳
Krzysztof Marcinowski
Finished
۰۵:۰۰
Kaczmarek Krzysztof
۲
۳
Felkel Grzegorz
Cancelled
۰۵:۲۰
Piotr Chlodnicki
۳
۲
Bartosz Czerwinski
Finished
۰۵:۴۰
Krzysztof Niemiec
۰
۳
Felkel Grzegorz
Finished
۰۶:۱۰
Kaczmarek Krzysztof
۲
۳
Piotr Chlodnicki
Finished
۰۶:۳۰
Bartosz Czerwinski
۳
۱
Krzysztof Marcinowski
Finished
۰۶:۵۰
Krzysztof Niemiec
۱
۳
Piotr Chlodnicki
Cancelled
۰۷:۲۰
Felkel Grzegorz
۳
۱
Krzysztof Marcinowski
Finished
۰۷:۴۰
Kaczmarek Krzysztof
۱
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۰۸:۰۰
Jakub Glanowski
۳
۲
Blazej Cioch
Finished
۰۸:۲۰
Michal Minda
۳
۰
Adrian Eliasz
Finished
۰۸:۴۰
Damian Wederlich
۲
۳
Petas Kacper
Finished
۰۸:۵۰
Tadeusz Piotrowski
۱
۳
Piotrowski Marcin
Finished
۰۹:۰۰
Adrian Spychala
۱
۳
Jakub Stecyszyn
Finished
۰۹:۱۰
Jakub Glanowski
۰
۳
Michal Minda
Finished
۰۹:۲۰
Bartosz Czerwinski
۲
۳
Kaczmarek Krzysztof
Cancelled
۰۹:۳۰
Piotrowski Marcin
۳
۱
Blazej Cioch
Finished
۰۹:۴۰
Damian Wederlich
۳
۱
Adrian Spychala
Finished
۰۹:۵۰
Tadeusz Piotrowski
۰
۳
Adrian Eliasz
Finished
۱۰:۱۰
Kaczmarek Krzysztof
۲
۳
Petas Kacper
Finished
۱۰:۲۰
Michal Minda
۰
۳
Blazej Cioch
Finished
۱۰:۳۰
Bartosz Czerwinski
۱
۳
Jakub Stecyszyn
Finished
۱۰:۴۰
Jakub Glanowski
۳
۱
Tadeusz Piotrowski
Finished
۱۰:۵۰
Adrian Spychala
۰
۳
Petas Kacper
Finished
۱۱:۰۰
Piotrowski Marcin
۱
۳
Adrian Eliasz
Finished
۱۱:۲۰
Damian Wederlich
۳
۰
Bartosz Czerwinski
Cancelled
۱۱:۳۰
Michal Minda
۳
۱
Tadeusz Piotrowski
Finished
۱۱:۴۰
Kaczmarek Krzysztof
۰
۳
Jakub Stecyszyn
Finished
۱۱:۵۰
Jakub Glanowski
۳
۱
Piotrowski Marcin
Cancelled
۱۲:۰۰
Adrian Spychala
۳
۰
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۲:۱۰
Adrian Eliasz
۳
۲
Blazej Cioch
Finished
۱۲:۲۰
Damian Wederlich
۱
۳
Kaczmarek Krzysztof
Finished
۱۲:۳۰
Michal Minda
۳
۱
Piotrowski Marcin
Finished
۱۲:۵۰
Jakub Stecyszyn
۳
۰
Petas Kacper
Finished
۱۳:۰۰
Tadeusz Piotrowski
۰
۳
Blazej Cioch
Finished
۱۳:۱۰
Adrian Spychala
۳
۱
Kaczmarek Krzysztof
Finished
۱۳:۲۰
Jakub Glanowski
۳
۲
Adrian Eliasz
Finished
۱۳:۳۰
Bartosz Czerwinski
۰
۳
Petas Kacper
Finished
۱۳:۴۰
Damian Wederlich
۳
۲
Jakub Stecyszyn
Finished
۱۴:۰۰
Adrian Eliasz
۳
۱
Piotrowski Marcin
Finished
۱۴:۲۰
Seroka Szymon
۳
۰
Krzysztof Kotyl
Finished
۱۴:۴۰
Karol Wisniewski
۳
۰
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۴:۵۰
Tadeusz Piotrowski
۰
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۱۵:۰۰
Damian Wederlich
۳
۰
Krzysztof Niemiec
Finished
۱۵:۱۰
Adrian Eliasz
۳
۱
Seroka Szymon
Finished
۱۵:۲۰
Jakub Stecyszyn
۳
۰
Petas Kacper
Finished
۱۵:۳۰
Lukasz Pietraszko
۳
۲
Piotrowski Marcin
Finished
۱۵:۴۰
Karol Wisniewski
۱
۳
Damian Wederlich
Finished
۱۵:۵۰
Tadeusz Piotrowski
۳
۰
Krzysztof Kotyl
Finished
۱۶:۱۰
Petas Kacper
۳
۲
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۶:۲۰
Seroka Szymon
۳
۰
Piotrowski Marcin
Finished
۱۶:۳۰
Jakub Stecyszyn
۳
۲
Krzysztof Niemiec
Finished
۱۶:۴۰
Adrian Eliasz
۳
۲
Tadeusz Piotrowski
Finished
۱۶:۵۰
Damian Wederlich
۱
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۷:۰۰
Lukasz Pietraszko
۳
۰
Krzysztof Kotyl
Finished
۱۷:۱۰
Karol Wisniewski
۱
۳
Jakub Stecyszyn
Finished
۱۷:۲۰
Seroka Szymon
۳
۱
Tadeusz Piotrowski
Finished
۱۷:۴۰
Petas Kacper
۳
۱
Krzysztof Niemiec
Finished
۱۷:۵۰
Adrian Eliasz
۰
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۱۸:۰۰
Damian Wederlich
۳
۰
Jakub Stecyszyn
Finished
۱۸:۱۰
Krzysztof Kotyl
۲
۳
Piotrowski Marcin
Finished
۱۸:۲۰
Karol Wisniewski
۳
۱
Petas Kacper
Finished
۱۸:۳۰
Seroka Szymon
۰
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۱۸:۴۰
Krzysztof Niemiec
۳
۰
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۸:۵۰
Adrian Eliasz
۳
۱
Krzysztof Kotyl
Finished
۱۹:۳۰
Szymon Radlo
۱
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۲۰:۵۰
Zochniak Jakub
۳
۰
Jaroslaw Rolak
Finished
۲۱:۰۰
Seroka Szymon
۲
۳
Mateusz Rutkowski
Finished
۲۱:۳۰
Jaroslaw Rolak
۳
۲
Krzysztof Kotyl
Cancelled
۲۱:۴۰
Mateusz Rutkowski
۱
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۲۲:۱۰
Seroka Szymon
۳
۱
Krzysztof Marcinowski
Finished
۲۲:۳۰
Szymon Skop
۱
۳
Zochniak Jakub
Cancelled
۲۳:۰۰
Jaroslaw Rolak
۳
۱
Dawid Kotwica
Finished
۲۳:۲۰
Szymon Radlo
۲
۳
Seroka Szymon
Finished
۲۳:۳۰
Grzegorz Poliniewicz
۰
۳
Zochniak Jakub
Finished
۲۳:۴۰
Mateusz Rutkowski
۳
۱
Krzysztof Marcinowski
Finished
۲۳:۵۰
Russia
Liga Pro
Vladimir Eremin
۳
۲
Suntsov Artem
Finished
۰۰:۰۰
Andrey Pravdnov
-
-
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Cancelled
۰۰:۱۵
Maksim Sorokin
۱
۳
Oleg Zyuganov
Cancelled
۰۰:۱۵
Ivanov Alexander
۳
۲
Denisov Alexey
Cancelled
۰۰:۳۰
Vladimir Kasatkin
۰
۰
Valery Kutin
Cancelled
۰۰:۳۵
Anton Andreevich Gurov
۳
۱
Valery Kutin
Cancelled
۰۰:۴۵
Mikhail Reznikov
۲
۳
Andrey Artemov
Cancelled
۰۰:۴۵
Suntsov Artem
۲
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۱:۰۰
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۱
۳
Stepan Kutepov
Cancelled
۰۱:۱۵
Oleg Zyuganov
۰
۳
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۱:۱۵
Vladimir Eremin
۳
۲
Ivanov Alexander
Cancelled
۰۱:۳۰
Maksim Sorokin
۱
۳
Anton Gurov
Finished
۰۱:۴۵
Andrey Pravdnov
۱
۳
Mikhail Reznikov
Cancelled
۰۱:۴۵
Anatoly Ilin
۳
۰
Denisov Alexey
Finished
۰۲:۰۰
Stepan Kutepov
۳
۰
Andrey Artemov
Finished
۰۲:۱۵
Vyacheslav Chernov
۳
۱
Valery Kutin
Finished
۰۲:۱۵
Suntsov Artem
۳
۰
Ivanov Alexander
Cancelled
۰۲:۳۰
Oleg Zyuganov
۳
۰
Anton Gurov
Finished
۰۲:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۱
۳
Mikhail Reznikov
Cancelled
۰۲:۴۵
Denisov Alexey
۰
۳
Vladimir Eremin
Finished
۰۳:۰۰
Valery Kutin
۳
۱
Maksim Sorokin
Cancelled
۰۳:۱۵
Andrey Artemov
۳
۲
Andrey Pravdnov
Finished
۰۳:۱۵
Ivanov Alexander
۱
۳
Anatoly Ilin
Cancelled
۰۳:۳۰
Mikhail Reznikov
۱
۳
Stepan Kutepov
Finished
۰۳:۴۵
Anton Gurov
۰
۳
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۳:۴۵
Denisov Alexey
۱
۳
Suntsov Artem
Finished
۰۴:۰۰
Valery Kutin
۱
۳
Oleg Zyuganov
Finished
۰۴:۱۵
Andrey Artemov
۳
۲
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۴:۱۵
Anatoly Ilin
۳
۲
Vladimir Eremin
Finished
۰۴:۳۰
Stepan Kutepov
۳
۰
Andrey Pravdnov
Cancelled
۰۴:۴۵
Vyacheslav Chernov
۳
۱
Maksim Sorokin
Cancelled
۰۴:۴۵
Stepan Kutepov
۲
۳
Andrey Artemov
Finished
۰۵:۴۵
Evgenii Plotnikov
۰
۳
Gennady Karpovkin
Cancelled
۰۸:۰۰
Oleg Borisovich Manuylov
۳
۰
Alexander Skrebnev
Finished
۰۸:۱۵
Stepan Dolbilin
۳
۰
Konstantin Olshakov
Finished
۰۸:۱۵
Viktor Rakhmanovskii
۰
۰
Vladislav Shelipov
Cancelled
۰۸:۱۵
Igor Minchenkov
۱
۳
Polyakov Petr
Finished
۰۸:۳۰
Yuri Dvornichenko
۳
۲
Damir Bedretdinov
Finished
۰۸:۳۰
Aleksandr Merezhko
۳
۰
Alexandr Kononenko
Finished
۰۸:۴۵
Gennady Karpovkin
۰
۳
Yuri Dvornichenko
Finished
۰۹:۰۰
Alexander Skrebnev
۰
۳
Aleksandr Merezhko
Finished
۰۹:۱۵
Vladislav Shelipov
۰
۰
Stepan Dolbilin
Cancelled
۰۹:۱۵
Damir Bedretdinov
۳
۲
Evgenii Plotnikov
Cancelled
۰۹:۳۰
Polyakov Petr
۳
۰
Sergey Burov
Finished
۰۹:۳۰
Alexandr Kononenko
۳
۰
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۰۹:۴۵
Konstantin Olshakov
۳
۱
Viktor Rakhmanovskii
Finished
۰۹:۴۵
Evgenii Plotnikov
۱
۳
Yuri Dvornichenko
Cancelled
۱۰:۰۰
Mikhail Margolin
۳
۱
Igor Minchenkov
Finished
۱۰:۰۰
Viktor Rakhmanovskii
۱
۳
Stepan Dolbilin
Finished
۱۰:۱۵
Oleg Borisovich Manuylov
۳
۲
Aleksandr Merezhko
Finished
۱۰:۱۵
Igor Minchenkov
۳
۱
Sergey Burov
Finished
۱۰:۳۰
Gennady Karpovkin
۱
۳
Damir Bedretdinov
Finished
۱۰:۳۰
Alexander Skrebnev
۱
۳
Alexandr Kononenko
Finished
۱۰:۴۵
Roman Saldakeev
۱
۳
Robert Agababyan
Finished
۱۲:۰۰
Shkurko Arte
۱
۳
Ivan Afanasiyev
Finished
۱۲:۱۵
Vladimir Selkin
۲
۳
Oleg Soldusov
Finished
۱۲:۳۰
Dmitriy Lyalichev
۰
۳
Anton Sirotkin
Finished
۱۲:۴۵
Vladislav Fedorov
۱
۳
Alexey Golovinsky
Finished
۱۲:۴۵
Robert Agababyan
۰
۳
Vladimir Selkin
Finished
۱۳:۰۰
Ivan Afanasiyev
۳
۱
Dmitriy Lyalichev
Finished
۱۳:۱۵
Alexey Innazarov
۱
۳
Vladislav Fedorov
Finished
۱۳:۱۵
Oleg Soldusov
۱
۳
Roman Saldakeev
Finished
۱۳:۳۰
Anton Sirotkin
۰
۳
Shkurko Arte
Finished
۱۳:۴۵
Roman Saldakeev
۰
۳
Vladimir Selkin
Finished
۱۴:۰۰
Vladimir Beliakov
۳
۲
Vitaly Demchenko
Cancelled
۱۴:۰۰
Shkurko Arte
۳
۰
Dmitriy Lyalichev
Finished
۱۴:۱۵
Robert Agababyan
۳
۰
Oleg Soldusov
Finished
۱۴:۳۰
Vitaly Demchenko
۲
۳
Kogotkov Sergei
Finished
۱۴:۳۰
Ivan Afanasiyev
۲
۳
Anton Sirotkin
Finished
۱۴:۴۵
Alexey Innazarov
۲
۳
Alexey Golovinsky
Finished
۱۴:۴۵
Ivan Afanasiyev
۳
۰
Shkurko Arte
Finished
۱۵:۴۵
Evgeniy Tyurin
۳
۲
Ilya Novikov
Finished
۱۶:۱۵
Anton Yudin
۳
۰
Anatoly Batalov
Cancelled
۱۶:۱۵
Mikhail Chernyavskiy
۲
۳
Rustam Bedretdinov
Finished
۱۶:۳۰
Artem Denisov
۲
۳
Sergey Martyukhin
Finished
۱۶:۴۵
Igor Kovalev
۱
۳
Andrey Puchinin
Finished
۱۶:۴۵
Mikhail Nurmukhamedov
۲
۳
Evgeny Smolin
Finished
۱۷:۰۰
Anatoly Batalov
۲
۳
Artem Denisov
Cancelled
۱۷:۱۵
Ilya Novikov
۱
۳
Igor Kovalev
Finished
۱۷:۱۵
Rustam Bedretdinov
۱
۳
Sergey Muslikov
Finished
۱۷:۳۰
Andrey Puchinin
۲
۳
Evgeniy Tyurin
Finished
۱۷:۴۵
Sergey Martyukhin
۳
۱
Anton Yudin
Finished
۱۷:۴۵
Sergey Muslikov
۳
۲
Mikhail Chernyavskiy
Finished
۱۸:۰۰
Evgeny Smolin
۳
۱
Mareychev Sergey
Finished
۱۸:۰۰
Anton Yudin
۰
۳
Artem Denisov
Finished
۱۸:۱۵
Evgeniy Tyurin
۱
۳
Igor Kovalev
Finished
۱۸:۱۵
Mareychev Sergey
۲
۳
Mikhail Nurmukhamedov
Finished
۱۸:۳۰
Ilya Novikov
۲
۳
Andrey Puchinin
Finished
۱۸:۴۵
Anatoly Batalov
۳
۲
Sergey Martyukhin
Finished
۱۸:۴۵
Denis Zhevna
۳
۰
Sergey Lanovenko
Cancelled
۲۰:۰۰
Semyon Korolev
-
-
Alexander Zhelubenkov
Cancelled
۲۰:۱۵
Ivan Moshkov
۳
۲
Stanislav Bilyuga
Cancelled
۲۰:۱۵
Andrey Pravdnov
۲
۳
Timur Molchanov
Finished
۲۰:۳۰
Aleksandr Kruglov
۳
۰
Vladimir Selkin
Finished
۲۰:۳۰
Stashkovsky Gleb
۳
۱
Alexander Chenstov
Finished
۲۰:۴۵
Daniil Mikheev
۲
۳
Vladimir Marshalov
Finished
۲۰:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۲
۳
Ivan Afanasiyev
Finished
۲۰:۵۰
Sergey Lanovenko
۳
۱
Aleksandr Kruglov
Finished
۲۱:۰۰
Stanislav Bilyuga
۲
۳
Daniil Mikheev
Finished
۲۱:۰۵
Alexander Zhelubenkov
۳
۲
Stashkovsky Gleb
Finished
۲۱:۱۵
Timur Molchanov
۳
۱
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۲۱:۲۰
Vladimir Selkin
۰
۳
Denis Zhevna
Cancelled
۲۱:۳۰
Vladimir Marshalov
۳
۱
Ivan Moshkov
Finished
۲۱:۴۵
Alexander Chenstov
۰
۳
Semyon Korolev
Finished
۲۱:۴۵
Denis Zhevna
۲
۳
Aleksandr Kruglov
Cancelled
۲۲:۰۰
Ivan Afanasiyev
۳
۱
Andrey Pravdnov
Finished
۲۲:۰۰
Semyon Korolev
۳
۲
Stashkovsky Gleb
Finished
۲۲:۱۵
Ivan Moshkov
۳
۲
Daniil Mikheev
Finished
۲۲:۱۵
Sergey Lanovenko
۳
۰
Vladimir Selkin
Finished
۲۲:۳۰
Stanislav Bilyuga
۳
۲
Vladimir Marshalov
Finished
۲۲:۴۵
Alexander Zhelubenkov
۲
۳
Alexander Chenstov
Finished
۲۲:۴۵
Denis Zhevna
۱
۳
Aleksandr Kruglov
Cancelled
۲۳:۳۰
World
TT-CUP
Jez Grzegorz
۳
۰
Jakub Nowak
Finished
۰۰:۰۰
Lukas Vich
۱
۳
Pavel Verner
Finished
۰۰:۲۰
Martin Sulc
۳
۱
Ondrej Fiklik
Finished
۰۰:۲۵
Damian Bucko
۱
۳
Kos Pawel
Finished
۰۰:۳۰
Pavel Cibik
۱
۳
Lukas Vich
Finished
۰۰:۵۰
David Bochnak
۱
۳
Marek Fabini
Finished
۰۰:۵۵
Pavel Verner
۳
۱
Martin Boltik
Finished
۰۱:۲۰
Martin Sulc
۳
۰
Ondrej Fiklik
Finished
۰۱:۵۵
Darek Kleczko
۱
۳
Krzysztof Gola
Finished
۰۶:۳۰
Wiekiera Arkadiusz
۱
۳
Morawski Piotr
Finished
۰۷:۰۰
Emil Nowak
۳
۰
Dawid Stapor
Finished
۰۸:۳۰
Maciej Kolek
۳
۰
Blazej Warpas
Finished
۰۹:۰۰
Adam Gdula
۱
۳
Dawid Stapor
Finished
۰۹:۳۰
Guillermo Sanchez
۲
۳
Leon Jose Garcia
Finished
۰۹:۴۰
Zdenek Zahradka
۳
۱
Sebl Jachym
Finished
۰۹:۵۰
Emil Nowak
۳
۲
Maciej Kolek
Cancelled
۱۰:۰۰
Juan Cayuela
۱
۳
Rodriguez Pedro
Finished
۱۰:۱۰
Bohuslav Budik
۳
۱
Jakub Dvorak
Finished
۱۰:۲۰
Ondrej Fiklik
۲
۳
Filip Nemec
Finished
۱۰:۲۵
Adam Gdula
۳
۱
Blazej Warpas
Finished
۱۰:۳۰
Guillermo Sanchez
۳
۱
Rodriguez Pedro
Cancelled
۱۰:۴۰
Zdenek Zahradka
۳
۰
Jakub Dvorak
Finished
۱۰:۵۰
Hejda Vaclav Jr.
۰
۳
Marek Fabini
Cancelled
۱۰:۵۵
Maciej Kolek
۲
۳
Dawid Stapor
Finished
۱۱:۰۰
Leon Jose Garcia
۳
۱
Juan Cayuela
Cancelled
۱۱:۱۰
Sebl Jachym
۳
۰
Bohuslav Budik
Finished
۱۱:۲۰
Ondrej Fiklik
۳
۱
Marek Fabini
Finished
۱۱:۲۵
Adam Gdula
۰
۳
Maciej Kolek
Cancelled
۱۱:۳۰
Mariusz Koczyba
۱
۳
Blazej Szczepanek
Cancelled
۱۱:۳۵
Guillermo Sanchez
۲
۳
Juan Cayuela
Cancelled
۱۱:۴۰
Zdenek Zahradka
۳
۱
Bohuslav Budik
Finished
۱۱:۵۰
Filip Nemec
۲
۳
Hejda Vaclav Jr.
Cancelled
۱۱:۵۵
Jez Grzegorz
۱
۳
Jakub Nowak
Cancelled
۱۲:۰۵
Rodriguez Pedro
۳
۲
Leon Jose Garcia
Cancelled
۱۲:۱۰
Jakub Dvorak
۰
۳
Sebl Jachym
Finished
۱۲:۲۰
Ondrej Fiklik
۳
۲
Hejda Vaclav Jr.
Cancelled
۱۲:۲۵
Adam Gdula
۰
۰
Emil Nowak
Cancelled
۱۲:۳۰
Bartlomiej Pacia
۲
۳
Michal Oracz
Cancelled
۱۲:۳۵
Bohuslav Budik
۳
۰
Jakub Dvorak
Cancelled
۱۲:۵۰
Marek Fabini
۲
۳
Filip Nemec
Finished
۱۲:۵۵
Blazej Warpas
۳
۱
Dawid Stapor
Finished
۱۳:۰۰
Mariusz Koczyba
۳
۰
Jakub Nowak
Finished
۱۳:۰۵
Zdenek Zahradka
۳
۲
Sebl Jachym
Finished
۱۳:۲۰
Michal Oracz
۳
۲
Blazej Szczepanek
Cancelled
۱۳:۳۵
Meelis Apsolon
۳
۲
Martin Salong
Finished
۱۳:۴۵
David Grym
۳
۲
Alexandr Poluk
Cancelled
۱۳:۵۰
Filip Nemec
۳
۲
Ondrej Fiklik
Finished
۱۳:۵۵
Maciej Kolek
۳
۱
Dawid Stapor
Finished
۱۴:۰۰
Jez Grzegorz
۲
۳
Bartlomiej Pacia
Cancelled
۱۴:۰۵
Jaroslav Martinek
۱
۳
Milos Kmunicek
Cancelled
۱۴:۲۰
Daniel Vojna
۳
۱
Jean-Baptiste Cousin
Finished
۱۴:۲۵
Mariusz Koczyba
۱
۳
Michal Oracz
Cancelled
۱۴:۳۵
Meelis Apsolon
۱
۳
Vootele Vaher
Cancelled
۱۴:۴۵
David Grym
۳
۱
Milos Kmunicek
Cancelled
۱۴:۵۰
Vojtech Koutnik
۱
۳
Sebl Jachym
Finished
۱۴:۵۵
Bartlomiej Pacia
۳
۲
Jakub Nowak
Finished
۱۵:۰۵
Alexandr Poluk
۰
۳
Jaroslav Martinek
Finished
۱۵:۲۰
Daniel Vojna
۱
۳
Sebl Jachym
Finished
۱۵:۲۵
Jez Grzegorz
۱
۳
Blazej Szczepanek
Finished
۱۵:۳۵
David Grym
۳
۰
Jaroslav Martinek
Cancelled
۱۵:۵۰
Jean-Baptiste Cousin
۱
۳
Vojtech Koutnik
Finished
۱۵:۵۵
Mariusz Koczyba
۰
۳
Bartlomiej Pacia
Finished
۱۶:۰۵
Vootele Vaher
۲
۳
Martin Salong
Cancelled
۱۶:۱۵
Milos Kmunicek
۳
۱
Alexandr Poluk
Cancelled
۱۶:۲۰
Daniel Vojna
۰
۳
Vojtech Koutnik
Finished
۱۶:۲۵
Jez Grzegorz
۲
۳
Michal Oracz
Finished
۱۶:۳۵
Sebl Jachym
۳
۰
Jean-Baptiste Cousin
Finished
۱۶:۵۵
Jakub Nowak
۳
۲
Blazej Szczepanek
Cancelled
۱۷:۰۵
Meelis Apsolon
۳
۰
Martin Salong
Finished
۱۷:۱۵
David Grym
۳
۰
Milos Kmunicek
Finished
۱۷:۲۰
Daniel Vojna
۳
۲
Jean-Baptiste Cousin
Finished
۱۷:۲۵
Fabian Sikora
۳
۰
Gracjan Rokita
Cancelled
۱۷:۳۰
Mariusz Koczyba
۳
۰
Jez Grzegorz
Cancelled
۱۷:۳۵
Urban Roman
۰
۳
Zbynek Vyskocil
Cancelled
۱۷:۵۰
Sebl Jachym
۳
۲
Vojtech Koutnik
Finished
۱۷:۵۵
Denys Kovtanyuk
۲
۳
Szostak Michal
Cancelled
۱۸:۰۰
Bartlomiej Pacia
۱
۳
Blazej Szczepanek
Cancelled
۱۸:۰۵
Michal Nemec
۳
۰
Martin Plihal
Cancelled
۱۸:۲۰
Hejda Vaclav Jr.
۲
۳
Petr Vanek
Finished
۱۸:۲۵
Michal Oracz
۳
۱
Jakub Nowak
Cancelled
۱۸:۳۵
Urban Roman
۱
۳
Martin Plihal
Cancelled
۱۸:۵۰
Vojtech Koutnik
۰
۳
Petr Semrad
Finished
۱۸:۵۵
Fabian Sikora
۰
۳
Szostak Michal
Cancelled
۱۹:۰۰
Jakub Nowak
۳
۲
Jez Grzegorz
Cancelled
۱۹:۰۵
Zbynek Vyskocil
۱
۳
Michal Nemec
Finished
۱۹:۲۰
Hejda Vaclav Jr.
۰
۳
Petr Semrad
Finished
۱۹:۲۵
Bartlomiej Pacia
۳
۰
Mariusz Koczyba
Cancelled
۱۹:۳۵
Urban Roman
۲
۳
Michal Nemec
Cancelled
۱۹:۵۰
Petr Vanek
۳
۱
Vojtech Koutnik
Finished
۱۹:۵۵
Denys Kovtanyuk
۲
۳
Kedzierski Piotr
Finished
۲۰:۰۰
Michal Oracz
۱
۳
Blazej Szczepanek
Finished
۲۰:۰۵
Martin Plihal
۰
۳
Zbynek Vyskocil
Finished
۲۰:۲۰
Hejda Vaclav Jr.
۳
۱
Vojtech Koutnik
Finished
۲۰:۲۵
Petr Semrad
۰
۳
Petr Vanek
Finished
۲۰:۵۵
Kedzierski Piotr
۳
۱
Szostak Michal
Finished
۲۱:۰۰
Michal Nemec
۲
۳
Zbynek Vyskocil
Finished
۲۱:۲۰
Denys Kovtanyuk
۲
۳
Gracjan Rokita
Cancelled
۲۱:۳۰
Andrei Knazik
۰
۳
Petr Priscak
Cancelled
۲۱:۵۰
Petr Vanek
۳
۲
Petr Semrad
Finished
۲۱:۵۵
Fabian Sikora
۳
۰
Kedzierski Piotr
Cancelled
۲۲:۰۰
Martin Kocvara
۳
۲
Martin Sulc
Finished
۲۲:۲۵
David Bochnak
۳
۱
Marek Fabini
Finished
۲۲:۵۵
Szostak Michal
۱
۳
Gracjan Rokita
Cancelled
۲۳:۰۰
Petr Priscak
۳
۰
Pavel Cibik
Finished
۲۳:۲۰
Martin Kocvara
۰
۳
Marek Fabini
Finished
۲۳:۲۵
Fabian Sikora
۳
۲
Denys Kovtanyuk
Cancelled
۲۳:۳۰
Andrei Knazik
۳
۱
Pavel Cibik
Cancelled
۲۳:۵۰
Martin Sulc
۲
۳
David Bochnak
Finished
۲۳:۵۵
Belarus
Liga Pro
Petr Mukhurov
۲
۳
Vladimir Siniavskii
Finished
۰۸:۳۰
Vitalii Vinnik
۳
۲
Aleksandr Kazak
Finished
۰۹:۰۰
Vladimir Siniavskii
۲
۳
Vitalii Vinnik
Finished
۰۹:۳۰
Aleksandr Kazak
۰
۳
Petr Mukhurov
Finished
۱۰:۰۰
Petr Mukhurov
۳
۱
Vitalii Vinnik
Finished
۱۰:۳۰
Vladimir Siniavskii
۳
۱
Aleksandr Kazak
Finished
۱۱:۰۰
Andrei Kopchinskii
۳
۱
Anton Mokei
Cancelled
۱۲:۳۰
Jingyi Zhou
۳
۰
Andrei Kopchinskii
Finished
۱۳:۳۰
Anton Mokei
۰
۳
Evgenii Kozich
Finished
۱۴:۰۰
Evgenii Kozich
۳
۱
Andrei Kopchinskii
Finished
۱۴:۳۰
Jingyi Zhou
۰
۳
Anton Mokei
Cancelled
۱۵:۰۰
Viktor Smirnov
۳
۲
Dmitriy Khartanovich
Finished
۱۶:۳۰
Valentin Ranchenko
۲
۳
Gerbert Piantkovskii
Finished
۱۷:۰۰
Dmitriy Khartanovich
۱
۳
Valentin Ranchenko
Finished
۱۷:۳۰
Gerbert Piantkovskii
۰
۳
Viktor Smirnov
Finished
۱۸:۰۰
Viktor Smirnov
۱
۳
Valentin Ranchenko
Finished
۱۸:۳۰
Alexander Logunov
۱
۳
Dmitrii Strigutskii
Finished
۲۰:۳۰
Dmitrii Strigutskii
۱
۳
Sergei Sapega
Finished
۲۱:۳۰
Alexander Logunov
۳
۰
Sergei Sapega
Finished
۲۲:۳۰
Czech Republic
TT Star Series
Roman Rezetka
۳
۱
Bastien Rembert
Finished
۰۹:۳۰
Tomas Koldas
۱
۳
Tomas Konecny
Finished
۱۰:۰۵
Frantisek Onderka
۳
۱
Petr David
Finished
۱۱:۱۵
Roman Rezetka
۱
۳
Tomas Konecny
Cancelled
۱۱:۴۵
Frantisek Onderka
۰
۳
Bastien Rembert
Finished
۱۲:۴۵
Oleksandr Didukh
۱
۳
Petr David
Finished
۱۳:۱۵
Frantisek Onderka
۰
۳
Tomas Konecny
Finished
۱۴:۱۵
Bastien Rembert
۳
۲
Petr David
Finished
۱۴:۴۵
Tomas Koldas
۳
۱
Oleksandr Didukh
Finished
۱۵:۱۵
Tomas Konecny
۳
۱
Petr David
Finished
۱۶:۴۵
World
World Championship Doubles
Fan Z./Wang C.
۳
۰
Jang W./Lim J.
Finished
۱۶:۴۰
World
World Championship Women Doubles
Shin Y./Jeon J.
۰
۳
Chen M./Wang Y.
Finished
۲۰:۳۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید